Loděnice - Litobratřice 2:0

Diskusní téma: Loděnice - Litobratřice

Datum 23.08.2010
Vložil Paša
Titulek Stručný komentář

Již před zápasem jsme si byli vědomi, že to nebude snadné,páč chyběli Beváci,kteří měli betonový víkend,Kuba s poraněným kotníkem a moje maličkost se zlomeným palcem na noze. Takže k naší smůle jsme byli zralý akorát na 5+1. Tréňa to ale poskládal, že nás nastoupilo jedenáct, kde si zahrál i Žufan a Francesco, což bylo naposledy v roce 2005. Každý zřejmě čekal, že si odvezeme opět bár banánů v koši jako minulý zápas. Po nástupu do hry se kupodivu nestrhla lavina střel na naší bránu a hra byla vyrovnaná, takže se šlo o půlce za stavu 0:0. Jako Fans jsme začali doufat i v nějaké ty body, JENŽE ... první gól - odražená střela od Michala, kde si útočník Loděnic přiběhl v pohodě dorazit a ke druhému gólu se radši ani nevyjadřovat dlouze, protože pokud máme v soutěži již tak nahraný, že nemusíme třem hráčům Loděnic mávat třímetrový ofsajd, tak to pardon, ale to má člověk potom sto chutí se na vše ... !!!
Co se týče kluků, díky za výkon vzhledem k situaci,která nastala a pochvala Michalovi,který opět chytl pár samostatných nájezdu.
PS - doufám, že při pohledu na tabulku začneme už pořádně zabírat !!!

Datum 23.08.2010
Vložil Pepa
Titulek Re: Stručný komentář

Líbila se mi velmi hra v první půlce, kde jsme měli víc ze hry a taky ohrožovali víc soupeřovu bránu.Bohužel, došlo ke zranění a museli se udělat úpravy v sestavě, které změnili náš způsob hry a najednou jsme byli pod tlakem mi, ikdyž jen na chvíli.Možná jsme tu druhou půli podcenili a nedali do hry to co tam být prostě musí . . . . SRDÍČKO!!!!!!!Hlavně kluci, hlavy nahoru a hurá do dalšího zápasu, musíme všem ukázat, kdo je na hřišti pánem a že Lopatov hrát fotbal prostě UMÍ!!!!!!

Datum 24.08.2010
Vložil Pavlik
Titulek Re: Stručný komentář

lištičko teď píši jaaaaaaaa----)tak mne laskavě příště neobviňuj z něčeho kde sem nebyl a o čem sem věděl prrrd...zato že si tady nějaky maňtak pujčuje jména zato ja nemůžu...a máš pravdu kdyby si nebyl lonťak mohlo to byt lepší a možna by se to uhralo..škoda kluku co chyběli ale Michal podržel a ofsajt při druhym golu byl aspon nekdo to videl,když ne pomezni...

PS:moje jmeno si už nikdo nepůjčujte kdo se ma pak se švárem hádat :) :)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode