Litobratřice-Horní Kounice 2:1

Gol: Messi

červená karta: Kaštan

Diskusní téma: Litobratřice-Horní Kounice

Datum 09.05.2011
Vložil teroš
Titulek hrůza


pořád říkám,že na 3třídu nemáte,to není mužstvo pro tuto třídu,je to bandy lenošných ,namistrovaných kluků,kteří se jdou jen vyprdět na hřiště,od brankíře po ůtočníka,no stejně půjdete dolů,tam taky patříte.
Sportu zdar hošánci.

Datum 10.05.2011
Vložil Michal
Titulek Re: hrůza

tak nám to pojd ukázat

Datum 10.05.2011
Vložil pro Michala
Titulek Re: Re: hrůza


Tak ty máš držet hubu,protože jsi jeden z nejhorších brankářů co kdy v Lopatově byl Zamysly se.

Datum 11.05.2011
Vložil Gum
Titulek Re: Re: Re: hrůza

Nechápu, ale když ,,myslýš,, ... radši napřed mysli a pak piš

Datum 14.05.2011
Vložil Lokaj a.k.o Messi
Titulek Re: Re: Re: hrůza

chlape seš sráč když se ani neumiš podepsat a zajimalo by mě jestli ty jsi někdy hral fotbal chtěl bych tě videt určitě ani do balonu kopnout neumíš víš vůbec co je to balon? a fotbal ?řeknu ti to takhle někdy se daří a někdy to holt nejde viz.tahle sezona o tom je přece fotbal zamysli se nad sebou ty trole a podepiš se příště at vim o koho jde !

Datum 14.05.2011
Vložil Lokaj
Titulek Re: hrůza

takovyhle nazory si nech pro sve stranky!potřebujem povzbudit a ne rozhodit !špatně ses podepsal ne teroš ale RETOŠ(retard) dolů pujdeš brzo ty k zemi serus Lokaj

Datum 08.05.2011
Vložil Bárt
Titulek co k tomu dodat

NO COMMENT

Datum 09.05.2011
Vložil fanoušek
Titulek Re: co k tomu dodat

dušan a michal vám to posrali

Datum 11.05.2011
Vložil Pavel H.
Titulek Re: Re: co k tomu dodat

takovy citáty a psaní nemá ani smysl komentovat..není jednoduché hrávat celou sezonu venku,není jednoduche aby se kluci schazeli v sobotu,kdy jich spousta chodi do prace..myslím,že kluci mají snahu udržet 3.třídu a taky snahu změnit sportovní dění v Litobratřících,ať už to začína uspořádáním zabáv,děckých dnů a mnohem dalšího..není jednoduché se tam jen tak postavit a střílet gooly,ale co je jednoduché co si snad nemyslím pouze já,že když už chci fotbal a naše mužstvo kritizovat,tak pod svým jménem a přijmením.potom budete u mě borci,že se nestydíte za svůj názor a ne pokakanci..můj názor je třeba že poslední dobou se to kazí,je to tím,že se netrenuje,není fyzička a spoustu dalších věcí,které do budoucna určitě mužstvo změní až opět bude mít k dispozici své hřiště..sportu zdar a naučte se už stát za svýma názorama a ne se furt zkovávat jak malý děcka za přezdívky a podobně....

Datum 11.05.2011
Vložil Lucijé
Titulek Re: Re: Re: co k tomu dodat

přesně Pájo, každej vidí fotbal jinak a podle toho komentuje....:/ kluci se snaží ale občas to nevyjde...to se změní..:)můžeme být fakt rádi že aspoň někdo v Lopatově něco dělá...:)=SOKOL...:) CHVÁLÍM...!!:)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode