Litobratřice-Suchohrdly 1:3

Renek Sur. z penalty

Diskusní téma: Litobratřice-Suchohrdly

Datum 16.06.2011
Vložil Paša
Titulek V rychlosti

K sobotnímu fotbálku jenom krátce...
V první půli jsem měl vcelku radost z předvedené hry, určitě jsme byli rovnocení soupeři a hlavně se nám podařilo vstřelit první branku, ale co se dělo poté...
Určitě bychom neměli dostávat branku hned po rozehrání - viz. i začátek zápasu
v Loděnicích. Jestli je to tím, že je v nás eufórie ze vstřeleného gólu nebo laksní přístup hned na začátku stylem ono to nějak dopadne...
V druhé půlce jsme odcházeli jeden po druhým fyzicky a začalo to klasickým nevracením se, křečemi aj.
Nikdo jsme nečekali, že Sušky přejedeme, ale docela jsem byl naštvanej potom co jsme zjistili, že jsou hratelní a my s něma dokážem udržet krok - pokud na to máme fyzicky.
Potom mě docela vytočí nad rámec, že některé hvězdy v našem týmu radši budou před zápasem chlastat a honit machry kolik nocí vydrží nespat. Opravdu ušlechtilé, akorát nevím jestli si uvědomují, že tímto přístupem škodí celému týmu a pak mají kecy na ostatní, ať mají lepší přístup a nedělají si z toho prdel.

Nyní, jsme již zachráněni, ale pokud pojedeme tímto tempem, tak se budeme pleskat pořád dole a bát se o to, aby jsme nespadli do úplné prdele a hráli s celky, které si prvně rády kopnou do protihráče a potom snad trefí balón.
Takže si každý uvědomme, že je potřeba se někdy radši pořádně proběhnout, než ukazovat, že si prohodím pod kolenem balón třicetkrát dokola. V zápase je to zcela na ... .
Jinak ať tady jenom nezvracím, díky za udržení ve skupině ...

Datum 16.06.2011
Vložil fanoušek
Titulek Re: V rychlosti

Tak už doufám,že na příští sezonu změníte golmana,pak si myslím ,že na spodku nebudete ,zkuste o tom uvažovat,podivejte se na vaše vstřelené branky A HLAVNĚ NA TO KOLIK JSTE JICH DOSTALI,sportu zdar

Datum 16.06.2011
Vložil MISSAK
Titulek Re: Re: V rychlosti

:-D :-D

Datum 16.06.2011
Vložil štika
Titulek Re: Re: V rychlosti

K zamyšlení by to bylo v případě, že by počet námi vstřelených branek do soupeřovi brány byl o poznání VĚTŠÍ,potom bysme možná mohli tvrdit, že nám to golman ,,kazí,,. Ale realita je někde jinde. Nemyslím si, že je to chyba jednotlivce, naopak je to ,,zásluha,, celého týmu. Někdy selže obrana, někdy fyzičky, někdy zase intuice golmana atd. A taky nikde není napsaný, že počet vstřelených branek se má rovnat počtu branek dostaných. Já jsme ráda, že jsme se do té trojky ještě vlezli, a že příští rok půjdou kluci do sebe. VŠICHNI ne jen golman.

Datum 16.06.2011
Vložil Drulák
Titulek Re: Re: V rychlosti

Ty kecy na golmana jsou tady pořád a jsou pořád stejně trapný ...

Řekl bych, že si tady řešíš nějaký svoje osobní antipatie na Balíčka a nemá to nic společného s jeho sportovními výkony.
Myslím, že ti přebral nějakou holku, když jsi byl ještě hrozně malej a nemůžeš mu to pořád zapomenout, proto tady bleješ tyhle nesmysly!
Jenže Balíček tyhle problémy neřeší na Diskuzním fóru, ale ručně :)

Problém není v obraně, ALE V TOM KOLIK JSME VSTŘELILI BRANEK!

Btw. v sobotu Michal hraje v útoku, tak můžeš naklusat v dresu do brány a proměnit svoje kecy v činy!

SOKOL LOPATOV - MÉS QUE UN CLUB :)

Datum 09.07.2011
Vložil FANDA FOTBALU
Titulek Re: V rychlosti

AHOJ KLUCI REAGUJI POZDĚ ALE PŘECE NA ZAPAS ZE SUŠKAMA SI MYSLIM ŽE VAŠ VYKON BYL SLUŠNEJ.ALE NESMYTE ZAPOMENOUT ŽE ZROVNA PROTI VÁM BYL TYM CITELNĚ OSLABEN,CHYBĚLI HRÁČI PÁTEŘE SUCHOHRDEL MAZUR,ČERNÝ S TĚMYTO HRAČI HRAJI SUŠKY JINY STYL FOTBALU KTERY BY VAM ASI VYHOVOVAL MÉNĚ,ALE O PROTI TOMU CO PŘEDVEDLI LODĚNICE U NICH NO DĚS.TAK VAM PŘEJI HODNĚ USPĚCHU VE TŘETI TŘIDĚ

Datum 12.06.2011
Vložil Drulák
Titulek INFO

Poslední zápas proti Prosiměřicím se odehraje v sobotu v Mackovicích v 15:00!!!

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode