Polánka - Litobratřice 6:1    

Chromý

Diskusní téma: Polánka - Litobratřice

Datum 21.08.2010
Vložil Messi a.k.a. Toncek Lokaj
Titulek A.N.O.N.Y.M

ti gay perché stai scrivendo anonimamente sotto la folle bastoni a volte il naso e vedere Anonimo (PŘEKLAD Z ITALŠTINY DO ČEŠTINY) Ty buzerant nepiš jako anonym ty lůzo a vystrč někdy nos a uvidíš A.N.O.N.Y.M NA 14KRAT ZLOMENY!!!!! mada faka ty hajzel keby si zkapal rozumíš vůbec slovu fotbal nebo vlastně fodbal ty blbe !fůůůůůůj ty bukvice a k fotbalu jak napsal paša vyditelné bylo že jste se(né všichni někteří hrali opravdu dobře viz.JM) začaly hádat jako 14ti leté holky a tím jste ukončily zápas .a shampoo vyjeb se na lokaje děláš to dobře.kluci není fobal náhodou ?týmová hra?

Datum 22.08.2010
Vložil štika
Titulek Re: A.N.O.N.Y.M

No jo Messi, ,,pan,, Anonym nenavštěvoval ani první stupeň základní školy, když mu dělá problém napsat svoje jméno. A jeho fyzička taky nebude nic moc, asi mu kape sádlo na ,,mozek,,(který evidentné chybí). Takovej rozzuřenej friťák, co prská olej kolem sebe - to je metafora anonyme,ale to ty asi znát nebudeš,to už je druhej stupeň základní školy. Mějte se kopálisti a těším se na dnešní zápas ;o)...a ještě bych poprosila,ať si nikdo nepujčuje něčí jméno, každej má svoje!

Datum 21.08.2010
Vložil Anonym
Titulek ja su ale kokot

anonym to je jak kokot vyjebany a videl fotbal mozna na obrazku...skoda resit take veci...to je strata casu..stejne blbej jako v loni..

Datum 21.08.2010
Vložil Messi a.k.o. Toncek Lokaj
Titulek Re: ja su ale kokot

anonym ty jsi ale kokot!

Datum 19.08.2010
Vložil Urban M.
Titulek to teda byl vyprask

Hoši co se děje,tolik gólů jsem u Vás dlouho neviděl,tak snad příště to bude lepší,jóó a Ty Michale se na všechny ty chytrolíny vy..r a snaž se co nejvíc.čau strejda Mirek.Držím Ti palce.

Datum 19.08.2010
Vložil Balíček
Titulek Pro Pavlíčka

Díky za názor Pajo!!a nevím co ti je do toho já před zápasem nikdy nechlastám a babu má skoro každej jestli ty ne tak jsi tragéd!jinak děkuji za názor,a starej se o sebe jo bud tak hodný,já se o tebe taky nestarám!jinak to byl špatný výkon musíme se víc snažit,snad to půjde! čágooo

Datum 18.08.2010
Vložil Pavel
Titulek Golman Michal

Když jsem říkal ,že stoji za hovno,tak mi nikdo nevěřil,jen chlast a baby na to je snad dobrej,souhlasim s ANONYMEM,jen se podepiš.Pavel.

Datum 20.08.2010
Vložil štika
Titulek Re: Golman Michal

tys tam byl?

Datum 21.08.2010
Vložil Pavlik
Titulek Re: Re: Golman Michal

nebyl voe ja byl v hokne,ale nevim kdo je jeste Pavel krome me a Paji...to si nekdo asi jen tak tipl jmeno...

Datum 21.08.2010
Vložil Ďábel
Titulek Re: Golman Michal

Tak to by mě zajimalo komu si to říkal, at se přihlásí třeba dojdem na toho anonyma. Ps: nechceš chytat? třeba bys nás zachránil!

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode