Litobratřice-Hrušovany 1:0

MESSI !!!

Diskusní téma: Litobratřice-Hrušovany

Datum 31.05.2011
Vložil Lájoš
Titulek výkon proti Hrušovanům

Po zahajovacím hvizdu zápasu,kdy jsme s Hrušovanama držely krok zhruba 5.min., následovala hluchá 20-ti minutovka, kdy jsme na soupeře nemohly najít recept. Většinou se hrálo ve středu hřiště, nebo před naší brankou. Ale i v té hluché části naší hry byly hlasité místa, kdy sme se dostaly do gólových šancí.
Po chvíli se průběh hry doslova otočil ( El Presidento Francesko udal důvod zranění Hrušovanského hráče) a my sme se dostaly na koně. Kluci přehodili na vyšší rychlostní stupeň a začali nemilosrdně dobívat Hrušovanskou svatyni. Bohužel už nezbývalo v 1. půli dost času a píšťalka rozhodčího ukončila valící se lavinu Lopatovských útoků na Hrušovanské hráče, kteří byli určitě rádi, že se šlo do kabin za stavu 0:0. 2. pol. jakoby kopíroval konec 1. pol. Kluci tlačili bojovali a soupeře téměř k ničemu nepustili. Nakonec to tam padlo a z derby sme si zaslouženě odnesly cenné 3 body, které můžou znamenat záchranu. Co k tomu dodat. Asi nejlepší kolektivní výkon jara, ne-li této sezóny. Hoši na sebe mluvili, byla střelba, centry lítaly z leva i z prava, zafungoval presink, kterej mi v posledních zápasech hodně chyběl. Samozřejmě to není na jednom hráči, ale na celém mančaftu a v tomto zápase konečně všichni makali. Jen škoda, že se musíme na ten gól tak nadřít. Chtěl bych poděkovat také všem fanouškům, obzvlášť borcům z Čáslavic (Lopatovskej fanda promine :D), kteří hlasitě podporovali náš tým a velkou měrou přispěli k našemu vítězství. Příští zápas sehrajeme v Jiřicích v sobotu 4.6.2011 v 16:30 proti týmu z Vedrovic. Pokud kluci zopakují stejnej výkon jako proti Hrušovanům, máme se na co těšit a doufat v co nejvíc vstřelených branek s vidinou tří bodů a odpoutání se ze sestupových vod :D. GL Lájoš

Datum 01.06.2011
Vložil Orthodox fans
Titulek Re: výkon proti Hrušovanům

Zdarec borci a borkyně,kromě neskutečné bojovnosti a neuvěřitelné střelecké impotence,Vaši borci neukázali zhola NIC!což bohudík pro vás stačilo na Benfiku,která se tak akorát kopala za ušima a úspěšně pokračuje v devalvaci hrušovanského fotbalu,takže bych po stránce výkonu toto vítězství moc nepřeceňoval.A ještě jednu věc,važte si svých fans,protože co Ti si musí vytrpět...,se ani nedivím,že špíl musí sledovat pod vlivem alkoholu,či jiných omamných látek,sportu ZDAR!!!

Datum 04.06.2011
Vložil Lokaj a.k.o Messi
Titulek Re: Re: výkon proti Hrušovanům

co se takhle podepsat ubožaku!

Datum 05.06.2011
Vložil Orthodox fans
Titulek Re: Re: Re: výkon proti Hrušovanům

Chlapečku,takoví lidi jako jseš ty,když chcou něco říct nebo napsat by měli ne jednou,ale pětkrát se zamyslet nad tím,co z té huby vůbec vypustí,takhle ze sebe děláš ubožáka akorát Ty sám,buď trochu nad věcí proboha!

Datum 05.06.2011
Vložil MESSI A.K.O. LOKAJ
Titulek Re: Re: Re: Re: výkon proti Hrušovanům

jo aha podepsat se jako komediant aby nikdo nevedel kdo pise tak to ses teda potom asi hodne nad veci zajimalo by me jestli vubec rozumis fotbalu nebo pases nedkde kaceny!pis si na svuj web a na nas se vyser akorat delas vola!
a chlapecku rikej tem scim kumpanu zatim jsme si jeste nepotikali a prosimte priste bud te dobroty a podepis se jo vymyslis si jen trapny prezdivky RETOŠ ORTHOFUCK SUCK!!!!!!!!!!!!NASRAT!

Datum 06.06.2011
Vložil MISSAK
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: výkon proti Hrušovanům

jo Messi výborný :-D

Datum 07.06.2011
Vložil messi
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: výkon proti Hrušovanům

dik chlape!napodobne

Datum 06.06.2011
Vložil Lájoš
Titulek Re: Re: výkon proti Hrušovanům

Zdar borče. Kdybys napsal, že Benfika zahrála velké H a Lopatov zaslouženě vyhrál, tak to bohatě stačilo. Našim "FANS" se nejspíš hra Lopatova líbila, navíc se slavil postup Čáslavic (za které hraje Picin) do kraje. U takové příležitosti se těžko oslavuje limonádou. Good Luck !!!

Datum 07.06.2011
Vložil messi
Titulek Re: Re: Re: výkon proti Hrušovanům

vyborne napsano!asi uz mu dosli slova(morda sklapla)!

Datum 08.06.2011
Vložil Orthodox fans
Titulek Re: Re: Re: Re: výkon proti Hrušovanům

zdar borče(Lájoš),Tebe mám za rozumného,narozdíl od pseudomessiho,v mém příspěvku to bylo jasně napsáno,co si myslím o hře Benfiky,jen jsem to prostě podal jinak jak Ty,to že hrála velké hovno,na tom se snad shodnem oba dva a jestli tu někomu vadí,že sem na DF napíše někdo,kdo Vám vyloženě neleze do prdele,tak si to tu zaheslujte a můžete se tu plácat po ramenách až je budete mít modré.Kurva!!!vždyť by tu chcípl pes,kdybych sem nenapsal!!!:D

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Václav Surovec

Záložník 

 

 

Přezdívka: Paša

Datum narození: 10.02.1978

Číslo dresu: 8

Výška:183 cm

Váha: 78 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 1997

Zajímavost: Tak jako správný kapitán i Vašek je srdce našeho týmu, které pro něj tluče a udává mu tempo a to na nejen na hřišti, ale i mimo něj. Hecíř, jenž dokáže vyburcovat celý tým a jde mu tím příkladem. Nesmíme zapomenout na jeho překrásné přímé kopy či přesné centry, jenž nesčetněkrát končí gólem.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode