Polánka - Litobratřice

    1:2

    střelci: Machů Josef, Kadlec

Na nedělní utkání jsme si vyrazili do Polánky, se kterou jsme dlouho nevyhráli a na domácím hřišti málo kdy prohrává. Bohužel jsme dostali mladého sudího a projev hry, která se pořád kouskovala tomu odpovídal. První nemastná neslaná půle, kde se vedlo hodně soubojů a náběhů skončila bez branek. Do druhé půle se nám vůbec nepovedl vstup a dostali jsme po ztrátě míče branku. Potom se už začalo pouze kecat a nadávat a ke kráse fotbalu to moc nepomohlo. Naštěstí na hřišti zůstalo pár kluků co ještě chtěli hrát a po vystřídání Kozlíka,který už jen dělal kompars na Jacka Rozparovače, pomohlo oživení hry vystřídáním. Škoda jen dvou brejků, které jsme neproměnili, kdy kluci jeli dvakrát sólo na bránu. Deset minut před koncem hry zahrál hráč domácích rukou a následovala penalta, kterou Chosé chladnokrevně proměnil. Pak jsme začali napadat a v závěru se  hrál fotbal nahoru dolů. Po dlouhém autu Lukáše dal opět Kadlec  gól - myslím, že se tak jmenuje doopravdy bo přes ty další a další crazy nicknejmy, už ani nevím jak se jmenuje. Do konce jsme už přežili, díky nemohoucnosti soupeře dát branku a výbornému Gigi Bufonovi alias Plachtovi - on tam byl ? -  PS -  napsáno pod nátlakem ! Takže skončilo prokletí Polánky a pro změnu se fotbalový Bůžek přiklonil k nám.

Příště sobota 10:15 - důležitý mač proti Petrovicím!!!

 

 

Diskusní téma: Polánka - Litobratřice

Datum 22.09.2013
Vložil Děda Záděruj
Titulek Dobrá práce borci

Chtěl bych jenom poděkovat za trpělivost celého týmu k výsledku který se dostavil. Je vidět borci když se sejdem téměř v plném počtu tak můžem porazit každého. Doufám ,že účast na tréninku se zlepší.
Myslim si že máme na víc,ale bez tréninku to nepůjde!!!!!!!!!!!

Datum 23.09.2013
Vložil Mesak 14
Titulek Re: Dobrá práce borci

Jak rikas dedo.nejdriv je trenink pak teprv zeny vino a zpev.proste trenink dela sampiona

Datum 26.09.2013
Vložil Pepa z Trňáku
Titulek Re: Dobrá práce borci

Čekal jsem, že se na fotbal byl podívat zase někdo slavnej, když jsem dal po dlouhé době gol... A ono nic... Se teda divim, že se ani na kadleca nepřišli podívat...

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jiří Masař

 Obránce

 

Přezdívka: Ďábel

Datum narození: 03.01.1981

Číslo dresu: 3

Výška: 185 cm

Váha: 67 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.

 

 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode