Litobratřice - Polánka

    0:1

V dalším domácím utkání jsme měli za soupeře Polánku, kde bylo zapotřebí uhrát nějaké body, tolik potřebné k záchraně po odečtu bodů za vypadnutivší celek Troskotovic. Začátek utkání začal velice slibně, kdy kluci předvedli krásnou akci, která žel nebyla ukončena gólem. Vzápětí neodpískaná jasná penalta od pana Fojtíka a dál už nemá cenu nic komentovat. To co se odehrávalo na hřišti nepřipomínalo fotbal ani z rychlíku. Bohužel musím konstatovat, že poslední špíl, kde jsme předvedli bojovný fotbal byl proti Břežanům. Od té doby je to katastrofa. Vím, že tyto kecy nikomu neprospějí, ale pokud se na domácí zápas bude slízat 11 kluků a zbytek bude rybařit nebo cokoliv jiného a nemají ani kousek odpovědnosti, aby to zavolali trenérovi nebo komukoliv nemá cenu něco budovat, aby se pak na hřišti pásly krávy!!! Potom ztratí veškerý vesnický fotbal smysl a můžeme tahat přespolňáky :-(. Měli by jsme si uvědomit, že nemáme jistotu udržení se ve III.třídě a začít za včasu něco dělat i když ono ho moc už není, pokud se podíváte na náš los do konce soutěže. Vím, že ti co na to serou si to ani nepřečtou a pokud ano, tak jim to bude stejně u prdele.

Diskusní téma: Litobratřice - Polánka

Datum 06.05.2014
Vložil Balíček
Titulek :-D

Vidím chlapy že je to pořád stejný, tohle se ale nikdy nezmění protože ti borci nemají takové srdíčko pro fotbal jako mi. držím vám palce ať je to lepší :-)

Datum 06.05.2014
Vložil Ďábel
Titulek Vedení

Z mého pohledu musím říct jedno: zavrhl jsem Kaštánka, Mondieho, Lukáša a Pepu Chudobu. Když odečtu Zaju, Dědu a Pepu Macha ( končí ) tak nás zbyde 8 "fotbalistů". Vedení, není to k zamyšlení???

Datum 05.05.2014
Vložil Plachták
Titulek svatá pravda

Ps. Pokud se nespamatujeme všichni do jednoho a nebudem to brát jako že místo fotbalu se jedínci jdou na hříště vyprdět tak ne že se neudřží třetí třída ale padne celej fotbal tak věřím že dokážem udělat něco jak s předvedenou hrou tak i s přístupem protože jsme naším fanouškum jen pro smích a děláme ostudu celé dědíně.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode