Litobratřice - Olbramovice

    4:2

    střelci: Picin, Kadlec, Děda Záděruj, Kozel

Na poslední zápas v podzimní sezóně nás čekal soupeř z Olbramek. Počasí vyšlo a přišlo i dost fanoušků. První půli hned přeskočím, protože jsme ji prohráli 2:0 a za zmínku z naší strany stojí leda opět neproměněná penalta!!!!!!!!! Naštěstí jsme se zdrbali v kabině a povzbudili se, že před tolika lidmi a poslední zápasy nemůžeme zopakovat výkon první půle. To co jsme předvedli v druhé půli stálo opravdu za to a fotbalový fanoušek musel jásat. Už po pěti minutách snížil Dýno pod trám a od té doby začala jízda všech. Dýna to začalo poslední zápas bavit - děkujeme Jari za výpomoc - a začal se bavit fotbalem, jak umí, když chce. Na druhý gól nahrál luxusně Kadlecovi, poté co posadil dva Olbramovičáky na prdel a ten hlavou nedal gólošovi šanci. Třetí gól opět Picinek a nahrávka na šestnáctku mezi kruhy. Nebudu vám psát, kdo v absolutním klidu dal placku k tyči a nemusel to kopnout 180km/h. Dobrá když to chcete mermomocí slyšet, ano byl to děda Zááááděrúúúúúúúúúúúúúj!!!. Proto ho tam máme. Čtvrtý gól si vybojoval Kozel přímo z výkopu a svým důrazem nedal obránci a posléze i golmanovi šanci. Poté se spustila lavina brejků, které jsme již nestrestali. Jsem moc rád, že jsme se nepodělali a podali bojovný výkon. Když chceme, dokážeme se povzbuzením hecnout a hrát dobrý fotbal. Pochvala celému týmu, zvláště Bacanovi, který luxusně zametal a hrát na něj jako útočník, zahodím kopačky do pole a jdu se dívat na Dallas.

 

PS - Dýnovi díky a ať se ti nové angažmá líbí

PSS - proslíchá se, že Děda chce ukončit kariéru - nezoufejte, dnes si uvědomil, že nechce stavět nový barák :-)

Diskusní téma: Litobratřice - Olbramovice

Datum 24.11.2013
Vložil Miššák
Titulek :-)

nevím co komu ted dělám, ale myslím Tome, že to není zapotřebí takové komentáře :-D každopádně Mildu jsem vyděl chytat a je to pan gološ a taky bych mu přál si ještě zachytat naší třetí ligu :-D :-D zdravím lopatov :-)

Datum 24.11.2013
Vložil Miššák
Titulek :-)

nevím co komu ted dělám, ale myslím Tome, že to není zapotřebí takové komentáře :-D každopádně Mildu jsem vyděl chytat a je to pan gološ a taky bych mu přál si ještě zachytat naší třetí ligu :-D :-D zdravím lopatov :-)

Datum 13.11.2013
Vložil pavel
Titulek pochvala

jojo hoši,překvapili ste a ty Miloo obzvlášť,já byt trenerama,tak nevaham a dam ti na další 3 sezony angažma :)

Datum 23.11.2013
Vložil Tomáš
Titulek Re: pochvala

Přesně jak říkáš Pavle Mila by si zasloužil tu ještě chytat hodně nás podržel. Hlavně už sem neberte toho frajírka co to teď kurvý Božicím nechte ho tam kde je jestli chcete hrát tak jak hrajete

Datum 10.11.2013
Vložil Plachta
Titulek Pašovi

Jsem rád že má komentář (zmrdáni) v kabině si vzali jak posili tak hráči k srdci a uvědomili si že hrají za rodnou dědinu ( dědu nepočítám ale smekám klobouk) do dálších let, že jsme dokázali s nemožného meximum a zápas otočíli, nikdo to nečekal, jak diváci tak hráčí, děkuji za možnost se stát hráčem za tokovém mančaftem, klub kde jsem čuchl k fotbalu a sned i pomohl k vysledkum moc děkuji, přeji do dalších let mnoho úspěch, jak semnou tak i bezemě, snad jsem nesklamal i když mi hodně lidí nevěřilo ale záasluhy nemám já ale celej mančaft, díky moc pardi a jen tak dál v plné sestavě jak do dnešního dne, klobouk dolu kde jsme dokazali překvapit ale také zbytečně stratit. Pašovi děkuji za veškeré komentáře a pobavení jak hráču tak fanoušku. Ps. Chci u vás pokračovat :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Datum 10.11.2013
Vložil Paša
Titulek Plachta

Málem jsem zapomněl, končí i hostování Gigimu. Budeme se dále rozhodovat, podle toho jestli už konečně překopne polovinu z výkopu :-)

Datum 10.11.2013
Vložil francesko
Titulek Re: Plachta

Taky musíme počkat jestli nám Leoš kývne na nabídku.

Datum 11.11.2013
Vložil paša
Titulek Re: Re: Plachta

Ještě bacha na Balíčka, zkoušky má už v Manchesteru hotový. Pokud mu neseženou tým kadeřníků, které má v podmínkách, zůstává také ve hře.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode