Litobratřice - Jamolice

        4:0

    střelci: Mikš, Paša, Chosé, Ajin

Na nedělní odpoledne na perfektně připraveném hřišti - myslím tím Picina (nebojte za ty lajny se s Kubou chválit nebudem :-) ), k nám zavítal nováček soutěže z Jamolic. Nevěděli jsme co od něj máme čekat neb výsledek proti Vlasaticím byla docela rychta. Na jednu stranu dobře, protože se nastoupilo bez podcenění a s chutí urvat konečně výhru po spackaných Božicích. Začalo se hodně aktivně a hlavně v pohybu, kde se díky tomuto dostavily šance - Kozel těsně mimo bránu, Kubův nádherný přímák brankář taktak vyrazil a Mikšova gólová hlava údajně s faulem neuznána. Vše si však vynahradil, kdy perfektní ranou pod trám udělal z golmana Antona Stavjaňu a otevřel skóre. Soupeř se takřka k ničemu nedostal a do šaten se šlo za stavu 1:0. Do druhé půle se to naštěstí rychle rozhýbalo a opět začalo bušit na jamolickou kasu, bohužel bez konečné efektivity, bo některé akce stály za rozvlnění sítě. To se povedlo až po rohovém kopu, kdy to Rosťa hezky zakroutil a Paša v šestimetrovém výskoku překonal brankáře - to nebylo na ragbyovou branku, aha, tak dva metry :-). Třetí gól přišel záhy, kdy se opět po závaru dostal míč k Chosému a ten nekompromisní pravačkou protrhl síť a balón zastavila až ochranná síť v Mikulově, která je určená  na odchyt ptactva při podzimním tažení - bohužel Chosé, v regionu prý bude Vraťa Kuna :-).  Ke čtvrtému gólu se nesmím vyjadřovat, bo splašenej Ájin dopráskl balón do sítě po střele, kterou jinak vynikající brankář hostí neudržel a v Jiřicích měli v tu ranu o jednoho obyvatele navíc, neb jsme ho nemohli chytnout. Ze soupeřové strany hrozily pouze dva hráči - výborně hrající 10 a pravej half. To je asi vše. Kluci moc děkuji za předvedený výkon a bojovnost!!!

PS - Dobrej zápas poznáte tak, že kouč mrskal spokojené knírkem.

Diskusní téma: Litobratřice - Jamolice

Datum 04.09.2014
Vložil Jamolice
Titulek :)

Taky jsme tam byli jen 3 hráči ze základu :) kvůli jamolickym hodům :)jinak na to že že základu byl jen brankář, zmiňované číslo 10 a half..tak jste teda nepredvedli nic moc, na jaře vám to dvojnásobně vrátíme, s pozdravem Jamolice.

Datum 18.08.2014
Vložil Paša
Titulek Giggimu

Taky nesmíme zapomenout na naši oporu v brance kam se po kratké době vrátil opět Kečup a neuvěřitelnýma zákrokama přiváděl hosty k zoufalství a svema zákroky udžel čisté konto až do 90minuty, neskutečná premiera, jen tak pokraču dále a s nulou i doma proti partyzanum. :-))))

Datum 19.08.2014
Vložil Skutečnej Paša
Titulek Re: Giggimu

Já ti dám od vloženo od Paši :-)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode