Šanov - Litobratřice 1:1

 

    Branky: 48. Surovec Mir.

    Žk: Surovec Mir.                   

    

    Sestava:

                             Hrubý

    Hušek R. - Hušek Dom. - Surovec Vl. - Mondek

    Laczko - Chromý - Surovec Vác. - Kaštánek

                 Masař - Surovec Mir.

 

    Střídání: Hušek R. - Novosad

                  Surovec Mir. - Kubát
 

Anketa

Diskusní téma: Šanov - Litobratřice

Datum 16.05.2009
Vložil Lájoš
Titulek trénink

Čobig, Messi, Kuba a Balíček. Toť tréninková docházka. Na zápas chodí 15 hráčů a trénovat nikdo?????????????????????????????????????????????????????????????

Datum 11.05.2009
Vložil Lájoš
Titulek Ježek chtěl, abych sem něco napsal. Doufám, že s tím bude souhlasit. :D

Úplně jinačí zápas než s Božicema. 1.pol. až na Kačerovi šance a pár výjimek byl z mého pohledu katastrofální. Balóny se jen nakopávaly, nebyla téměř žádná spolupráce a co přihrávka, to balón pro soupeře. Jejich nakopávané míče za naši obranu byl velkej problém. Nejméně 5x jim pomohl gólman svým včasným vyběhnutím a odkopem. To nepočítám co jim vychytal za šance. Nikdo na sebe nemluvil. Ani se nedivím, když měl někdo míč, že ho kopl dopryč, protože neměl komu nahrát, když se mu nikdo neukáže. Ve 2.pol. mírně zalezl "oskar" a hra se "mírně" zlepšila. Přece jen už nebyl takovej hic a konečně se to začalo dávat. Začaly hrát i křídla a byla vidět spolupráce. Na druhou stranu obrana si pořád nemohla poradit se dvěma útočníkama a dost to tam hořelo. Gólman zachytal dobrej zápas, i když gól, kterej dostal, si za rámeček nedá ( ví o čem mluvím) a věřím, že už si příště dá pozor. Samozřejmě k té situaci vůbec nemuselo dojít, kdyby, kdyby, kdyby. Střelba z větší vzdálenosti ? Mám dojem že 2x a to ještě mimo. Není to jen můj názor, ale prostě tam chyběl větší důraz a hlavně nasazení. Řekl bych, že je to taková Lopatovská tradice : bohatým brát a chudým dávat. Z optimističtějšího pohledu zase bod z venku dobrej a 11 zápasů bez prohry taky potěší. Teď nás čekajou doma Jezeřany a jestli se vyplní to s těma bohatýma a chudýma, máme se na co těšit. Takže v pátek na tréninku a v nedělu na hřišti. GL

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Václav Surovec

Záložník 

 

 

Přezdívka: Paša

Datum narození: 10.02.1978

Číslo dresu: 8

Výška:183 cm

Váha: 78 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 1997

Zajímavost: Tak jako správný kapitán i Vašek je srdce našeho týmu, které pro něj tluče a udává mu tempo a to na nejen na hřišti, ale i mimo něj. Hecíř, jenž dokáže vyburcovat celý tým a jde mu tím příkladem. Nesmíme zapomenout na jeho překrásné přímé kopy či přesné centry, jenž nesčetněkrát končí gólem.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode