Litobratřice - Trstěnice 4:0

Branky: 7.Mašař, 65. Surovec L., 75 Kaštánek, 81. Surovec V. 

Diváci: 25 ks

První jarní zápas neprovázelo přiznivé počasí a to se odrazilo na divácké kulise. Avšak výsledek je vynikajíci. Lepší start jsme si nemohli přát!

Sestava

Diskuzní forum k zápasu Litobratřice - Trstěnice

Datum 30.03.2009
Vložil Lájoš
Titulek smajlíci

Bylo by možné sem přidat smajlíky? Přece jen to dodá tomu psaní více citu a emocí. :D

Datum 30.03.2009
Vložil Jirka
Titulek fanoušci

fanoušci jsou super, doufám že i v neděli v Břežanech nás přijedou povzbudit, hlavně fanynky v těch nových tričkách a sukních...

Datum 30.03.2009
Vložil Drulák
Titulek Re: fanoušci

Vím, že by to bylo lepší, ale vkládat sem bohužel nejdou! Možná je zkus kopírovat z jiných stránek a pak vkládat sem, ale nic nezaručuju!**11

S tebou bude radost spolupracovat:-D! Měl jsem v plánu toho tam dávat víc, ale musí mi k tomu někdo dát podklady, když tam nejsu a asi už ani často nebudu:-( Byla to první zápasová reportáž, takže se budem postupně zlepšovat! Navíc moře času zabrala grafika tý sestavy (podle ohlasů měla celkem úspěch) a já v tomhle období moc času nemám... Pokud máš ještě nějaký info k zápasu, můžu to klidně doplnit!

Datum 30.03.2009
Vložil Lájoš
Titulek minuty

Na to, jaké bylo počasí, byl fotbal kvalitní. Nevím kde vzal Paša ty minuty gólů. Tady píšu opravu:2.min. Ďábel, 70.min. Bárt, 73.min.Karotka, 75.min Paša. Rád bych tam připsal 85.min. Messi, ale ten starej pomezní mu mávl ofsajd a blázen rozhodčí to pískl. Pro nezasvěcené: OFSAJD TO NEBYL. Paši, jestli budeš příště chtít ty min., tak mi po zápasu řekni nebo zavolej. Já ti je dám (jestli ovšem nějaké budou).

Datum 30.03.2009
Vložil Drulák
Titulek Re: minuty

Ladi ty minuty mi nadiktoval Jirka K.Na to že byl na hřišti a hrál tak se celkem trefil! Diktoval mi aj tu sestavu. Pokud bys to mohl všechno psát a pak mi dát věděl, bylo by to super.

Datum 30.03.2009
Vložil Lájoš
Titulek Re: Re: minuty

Není problém. Já to zapisuju a výtisky dávám do hospody a na nástěnku. Dej mi na sebe kontakt a po zápase ti to pošlu. Ještě tam můžeš připsat Žk: Gólmik a poločas 1:0. :D

Datum 30.03.2009
Vložil Paša
Titulek Re: minuty

Věčná škoda toho Messiho,přál jsem mu to jak nikdo,ale nevím pak jestli by pan Kubíček zvládl,že bych měl gól a asistenci :-))). Messi ta střela byla mazácká!!!

Datum 30.03.2009
Vložil Drulák
Titulek Re: Re: minuty

A jak zvládá Kapitán, že Messi má větší popularitu než on?

Datum 31.03.2009
Vložil Jirka
Titulek Re: Re: Re: minuty

kapitáne nezapomeň každý zápas je jiný, Messiho gol byl krásný a regulérní, škoda že pomezní zvedl praporek, už ani nevím kdo mu nahrával:-)))

Datum 31.03.2009
Vložil Paša
Titulek Re: Re: Re: Re: minuty

Jiři sorry už v tom mám taky hokej.Nahrávka na gol z rohu a pak ten Messi,že by tam byla ještě nějaká,už se mi to plete:-))).

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode