Vlasatice - Litobratřice 3:0

Diskusní téma: Vlasatice - Litobratřice

Datum 16.06.2010
Vložil Lucie
Titulek GOLMAN

Jo možná Lopatov klesl ale není to určitě Michalem!! Ale tím že je v pátek od 17hodin narvané hřiště na treninku hračema!!!!S Vlaskama to byl boj!!ale ty goly fakt vychytat nešli, možná jeden...Michal se dost snažil...bez něho by měl Lopatov o pár golu v brance víc!! A to není jen s Vlasaticema...dost Lopatov podržel!!A ten fanoušek by se mohl aspoň podepsat když má tak blbý narážky!

kdyby ty komentáře ode mně byly napsaný víckrát,tk mi to nešlo odeslat!! :D

Datum 15.06.2010
Vložil fanoušek
Titulek golman

Ano Kájo to máš pravdu a nesmíš zapomenout na toho nejhlavnějšího kdo šel dolů s výkonem a to je Michal Hrubej (no i když ten nikdy v Lopatově žádný výkon nepředvedl) je to tragéd,jen kvůly tomu že tu není golman tak jen proto chytá,jinak by ho tu nikdo nechtěl.No snad dodrží co minule napsal že se na to sere a bude chytat někdo jinej myslím že pak kluci budou hrát v pohodě protože nebudou dostávat takový blbý goly a budou na tom lépe.Kluci fandím vám MICHALE seš UBOŽÁK !!!!

Datum 15.06.2010
Vložil Balíček
Titulek Re: golman

No jo no každý má vlastní názor,třeba jsem ubožák,třeba ne,to nevím,ale já si zachytal i Divizi tak nevím,tam jen tak každýho tragéda nevezmou!!jinak seš strašně odvážnej Fanoušek, díkěkuji ti za komentář teším se na tvůj příští:-)

Datum 16.06.2010
Vložil prio Michala
Titulek Re: Re: golman

No je vidět Michale,že Ti samochvála jde,
--divizi jsi NIKDY nechytal,snad v dorostu,ale to je pro malé kluky
-- a nechlub se cizím peřím
-- v Jiřicích či M.Krumlově je rozdíl,ale výš než III jsi nechytal
-- souhlas s tím,že snad někdy můžeš chytat líp.ale momentájně na to nemáš,a to ví i Jarek Z.
-- tak se nečerti a pracuj na sobě,urážet se je k ničemu
-- v Litobratřicích byli vždy dobří brankáři,ani je neznáš,např. Palo Masař.Jara Hladky.Mirek Urban-vlastně s rodiny,Karel Novosad aj.
--jsem na každým zápase a vidim jak máš nos nahoru,snaž se a trénuj,jinak je to k ničemu.no a jinak můžeš přijít zpátky,my brankáře potřebujeme a vyměnit si to s Martinem,on je přeci jen lepší v Lopatově.Tak se nezlob za ty slova.Petr S.

Datum 16.06.2010
Vložil Balíček
Titulek Re: Re: Re: golman

jo jo Peťo máš pravdu,ten krumlovskej dorost za kterej jsem chytával ted hraje v rakšicích uplně celej,to je jedno neřeš to každej si o sobě může říkat co chce,a každej má vlastní názor,já mám svůj ty máš svůj,když o tom treňa ví ať to vymění me je to jedno,já se budu chodit jen dívat a to mi bude stačit,Marta je dobrej golman tak může jít chytat sem a všichni budou spokojení,jinak dík za názor a za to že ses podepsal,

Datum 15.06.2010
Vložil Kaja S.
Titulek zase nic

Tak jsem to sledoval,je to hrozny,za poslední půl rok jste šli pěkně dolů svym vykonem.všichni snad jen na vyjímku ,ale jen jednu,tj,M.S. to je třída,jinak ubohost.
Snad příští sezonu.

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Václav Surovec

Záložník 

 

 

Přezdívka: Paša

Datum narození: 10.02.1978

Číslo dresu: 8

Výška:183 cm

Váha: 78 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 1997

Zajímavost: Tak jako správný kapitán i Vašek je srdce našeho týmu, které pro něj tluče a udává mu tempo a to na nejen na hřišti, ale i mimo něj. Hecíř, jenž dokáže vyburcovat celý tým a jde mu tím příkladem. Nesmíme zapomenout na jeho překrásné přímé kopy či přesné centry, jenž nesčetněkrát končí gólem.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode