Božice - Litobratřice

2:1

střelci: Kozelský

První zápas nás čekal v Božicích již s novými posilami. Začátek utkání byl v naší režii a závar dělali Kadlec, Rosťa a Kozel, což vyústilo v první gól po krasné kombinaci. Bohužel se nám po likvidačním zákroku zranil Dejva a na obrazu hry to šlo znát. Chvílemi jsme polevovali a soupeř se dostával do akcí. Na druhou půli se nastupovalo s náskokem 1:0. Bohužel padl vyrovnávací gól z ofsajdu a pan Penis opět úřadoval. Viděl to nádherně z půlky. Šanci do vedení po krásném sólu Rosťy bylo pro Pašu v podobě penalty, kterou kopl mizerně a Michal si ho slušně vychutnal. Pánové všem se omlouvám, za trestuhodné zahození penalty a tím pádem prohraný zápas. Upřímně bych zasloužil nakopat prdel a ani se nedivím pokud jste na mně nasraní. Bohužel to nejde vrátit zpět a nejraději bych se zavrtal 12 metrů pod zem :-(. Bylo jasné, že pan Penis ještě zaúřaduje a vše dokončil penaltou pro Božice dvě minuty před koncem. Pak ještě slízl Luke červenou  na 4 zápasy a bylo po zápase. Vše mohlo být jinak, SORRY.

Diskusní téma: Božice - Litobratřice

Datum 13.08.2014
Vložil luke
Titulek omluva

Heledte sory za toho reda. Ale uz sem to nejak nervove neustal. Jeste kdyz to vubec nevidel a blabolil do me nesmysle.

Datum 11.08.2014
Vložil missak
Titulek nech toho

Paso trosku spatny komentar brecis jak kdyby penis ublizil jen vam kopali jste dve nesmyslny penalty a ani jednu jste nedali zapas byl remizovej posral nas i vas mi nesmyslnou penaltu dali a vy dve ne