Vlasatice - Litobratřice

    6:2

    střelci: Kačer,Luke

V neděli nás čekal výlet do Vlasek, kde jsme dopředu věděli, že to bude těžké. Soupeř byl v plné síle a začátek se rozjel ve velkém tempu. Kupodivu se i na naší straně objevily šance, které smrděli gólem. Bohužel se nám hned v úvodu opět zranil Ďábel, který to opět obesral kotníkem - citelná ztráta, kterou vystřídal Chosé. Hrálo se nahoru, dolů a vcelku se nám dařilo soupeře držet na uzdě. Bohužel první gól padl do šatny po nešťastném faulu, kdy se kopala penalta. Hned po ní byl konec a šlo se da kabin. Ještě než jsme tam došli, tak stihl Milan vyfasovat červenou kartu a šlo se do deseti. Hned v úvodu s podařil vyrovnat Kačerem a vypadalo to nadějně i v deseti. Žel soupeř odpověděl záhy a po akci z boční strany navýšil náskok. Poté již docházeli síly a soupeř si nás zkušeně prohazoval a těžil z početní výhody. Začal nám to tam skládat. Podařilo se nám pouze zkorigovat krásnou brankou Lukeho z dálky. Měli jsme i šance po standartkách, kdy tam chodil Kapr s Ajinem, ale nepovedlo se. Na vývoji zápasu měl vývoj i rozhodčí, který neodpískal jasnou penaltu na Kačera, ale bravurně zvládl odpískat dvě na nás.

Příště doma s Hrádkem a doufám, že i zdravotně fit s Ďáblem a Dědou...

Diskusní téma: Vlasatice - Litobratřice

Datum 31.05.2014
Vložil Plachta
Titulek Rozloučení

Děkuji mateřskému klubu za roční pusebeni, nebýt Dábla tak se to v životě nestalo, sezona pro mě byla taková jako byla, šel jsem do něčeho nového na výpomoc ale Mýšákoví konkurovat nemohu, dal jsem ze sebe maximum a jestli jsem byl přínosem nebo sklamaním musí posoudít jiný ale děkuji za šanci, rozlučka je pro mě smutná že končím v zákazu na 5 utkáni ale nervy jsou jen jedný a věřím že být kapítán Dábel tak se loučím jako hrající hráč, dal se v tom nepitvám a neurážím se jak malej kluk, doufám že se v jarní přestávce změní vše co se v Lopatově týče fotbalové stánky jínak to asi dlouho fungovat nebude, nejhorší na tom je že se všichní baví jen za zády a nikdo nejde s pravdou ven že je potřeba udělat změnu ve vedení, pro mě je tady ta kapitola uzavřena a jsem rád že nám funguje aspon mládež, Pašo, dík za vše ale sám nezmužeš nic tak neber veškeré ohledý na sebe a nech si pomoct od jiných a netahej vše sám ikdyž je to s přístupem špatný tak jsou věci který se daji řešít, hlavně udržte trojku a je vyhráno, nezbývá mě nic víc než už jen držet palce. Plachta

Datum 27.05.2014
Vložil Jirka-fanda fotbalu
Titulek pochvala

zdravím váš tým,myslím,že máte dobrý tým,jen to chce více zabrat v koncových hrách.měli jste nato aby jste od soupeře si odvezli alespoň bod,ale rozuzlení rozhodčího o poločase bylo chybné a tím oslabující pro váš tým.pokud chtěl rozdat červené karty,měl tak řešit na obou stranách,ale myslím si,že to stačilo řešit domluvou a nastoupit se mělo do druhé pule v 11 hráčích.Chtěl bych ještě pochválit vaše družstvo v zajištění ohledně zdravotnícké péči vašeho týmu,váš zdravotník ví vždy jak se k sytuaci zachovat a to nemá každý klub,který hraje tuhle soutěž.Viděl sem ještě v jednom zapase na který sem se byl podívat,že i poučoval rozhodčího,kdy nahazoval protihráči dech. Ale asi pracuje v oboru.tak se mějte kluci pěkně a zaberte ať se zachraníte a hrajete příští rok stejnou soutěž.fotbalu Zdar

Datum 26.05.2014
Vložil vlasky
Titulek ...

Zdravím, v plné síle jsme určitě nebyli. Chyběli nám 4 hráči ze základní sestavy. Dva kvůli 5 zápasovému trestu a dva kvůli pracovní neschopnosti. Ale i tak klobouk dolů za váš výkon. První poločas víc než vyrovnaný, v druhém bohužel po zbytečné kartě došli síly. Hodně štěstí do dalších bojů a úspěšnou záchranu!

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jiří Masař

 Obránce

 

Přezdívka: Ďábel

Datum narození: 03.01.1981

Číslo dresu: 3

Výška: 185 cm

Váha: 67 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.

 

 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode