Olbramovice A - Litobratřice

    2:2

  střelci: Kadlec, děda Záděra s přispěním

Začátek sezóny nám přichystal těžkého soupeře z Olbramek na jejich hřišti. Na náš poslední souboj na jejich hřišti vzpomínáme do teď, krásných 9:2. Začátek zápasu byl hodně rychlý, kdy už v šesté minutě svítilo 1:0 pro domácí. Plachta se moc s Kapříkem nedomluvil a takovej nemastnej neslanej ušmudlanec padl do naší kasy. Poté jsme hráli hru, která dle mého nebyla špatná, docela jsme chtěli hrát, ale přesnost byla naše slabina. Nakopávané míče třímetrový Olbramovičáci odvraceli a systém nahoru dolů stál hodně sil. Do kabin se šlo za stavu 1:0, ale to vše díky Plachtovi, který předvedl zákrok snů a z těsné blízkosti vychytal nekrytého domácího hráče. Můžu s velkým obdivem říct, že jsem ještě nikdy neviděl, tak rychle skočit stodvacetikilového pantera ani v dokumentárním snímku National Geographic.

Nástup do druhé půle byl vynikající a po 2 minutách na hřišti bylo po akci Paša-Mesák-Kozel srovnáno. Kozel udělal slalom mezi stojícími tyčkami a luxusní přihrávkou vyzval Kadleca ke skórování. Je pravdou, že Dejva dlouho napínal a dával to tam, jako když Tiger Woods patuje s velkou rozvahou. Naštěstí to tam padlo a hráli jsme najednou jiný běhavý fotbal. Bohužel jsme po cca patnácti minutách opět dostali banána, kdy nepokrytý killer skóroval pumelicí jako prase. Tady ruku na srdce, Paša a děda Záděra bránili jinde než měli - zbytečný gól. Nepadlo se na prdel a jezdilo dál - do konce i Kozla to začalo bavit a došlo k vyrovnání. Nemá smysl psát, kdo u toho byl bo Erika dodržela recept, aby byl děda Záděruj načepejřenej a ten svým klidem a mazáctvím s připspěním obránce domácích skóroval.

V závěru jsme měli ještě dvě tutovky, ale ty jsme bohužel neproměnili. Kozlík nesmyslná šajtle a Dejvik nám umocnil dnešní nervózní výkon, kdy působil, jak když si borec poprvé hrkne a neví jestli naštěkal do boudy či nikoliv. Takže nervóza začátečníků v chlapech vybrána a přeji hodně bojovnosti a běhání  na Břežany.

Diskusní téma: Olbramovice A - Litobratřice

Datum 13.08.2013
Vložil dabel
Titulek Rada

Dobře on napsal!!!!!!supr
venco!

Datum 12.08.2013
Vložil Miššák
Titulek :-D

Luxus článek Pašo na šaška ser !!! jen mě mrzí že nebyla pochvala rpo delgovaného pomezního s krajského přeboru :-D jinak výbornej výkon kluci, mohlo se vyhrát, ale i prohrát Kečup podržel :-)

Datum 11.08.2013
Vložil neporazitelný Paulo
Titulek dotaz

mohl by jsi sem psát i sestavu,když už to sem dáváš..nebylo by to na škodu,když už to nedávají na ČT 4,ani na NOVA SPORT.. :) díky

Datum 11.08.2013
Vložil neporazitelný Paulo
Titulek ještě jeden dotaz

mohl bys sem i dát vždy sestavu,když už to píšeš,i dříve,když to nedávají na ČT 4,ani Nova sport,tak pak je těžké to zjišťovat...i hasiče to někdy zajímá ty výsledky :).. :)

Datum 11.08.2013
Vložil Erička a Zdeneček
Titulek Pašo???

:D ,příště Paši více o mladých ať mají motivaci,o důchodcích nepiš ;)

Datum 11.08.2013
Vložil Rada
Titulek Pašo???

Můžeš to psát pořádně,a ne si z toho dělat prdel!!!

Datum 11.08.2013
Vložil Pasa
Titulek Re: Pašo???

Ok. Je to psany 50 na 50. Příště. Kazdy názor se počítá, beru v potaz.

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Václav Surovec

Záložník 

 

 

Přezdívka: Paša

Datum narození: 10.02.1978

Číslo dresu: 8

Výška:183 cm

Váha: 78 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 1997

Zajímavost: Tak jako správný kapitán i Vašek je srdce našeho týmu, které pro něj tluče a udává mu tempo a to na nejen na hřišti, ale i mimo něj. Hecíř, jenž dokáže vyburcovat celý tým a jde mu tím příkladem. Nesmíme zapomenout na jeho překrásné přímé kopy či přesné centry, jenž nesčetněkrát končí gólem.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode