Litobratřice - Hrádek

2:0

střelci: Paša, Kozel

Na předposlední domácí šanci v boji o záchranu nás čekal z posledních tří soupeřů asi ten, který nám herně vyhovoval a v poslední době se nám proti němu daří a to celek Hrádku. Už v úvodu řešil tréňa problém s brankářem, který se nám minule vykartoval a náhrada mu vyšla skvěle, ale k tomu se dostaneme. Hned od úvodu se šlo na plno a jsem rád, že jsme si uvědomili, že nikdo nechce znovu hrát záhomenkovou ligu. Šance si hlavně tvořil rychlonohý Dejva - vše nejlepší k 18-tinám :-) a po pár opláchnutí soupeře ve vápně, přišlo to co každý čekal a muselo následovat - penalta. Klidně Dejvi slav každej víkend, když ti to pak takhle půjde i nadále :-). Tu s velkým přehledem proměnil Paša a vedlo se 1:0. Vysvětlení slova s přehledem - po dání penalty jsem si utřel litr potu z čela a šel jsem se přebalit bo jsem to blbě trefil, ale naštěstí to tam padlo,úúúfff. To nám dodalo vcelku klid a bojovalo se dál. Posledních deset minut v první půli nás začal soupeř přehrávat, ale výsledek jsme do šaten udrželi. Za velké připomenutí stojí Kariho patička u lajny, kterou jsem si pouštěl na youtube až do půlnoci :-) a nevyužitá šance, kdy Dejva byl sám překvapen, jak se k němu dostal třicetimetrový aut od Lukeho přímo na hlavu, ale bohužel to místo do kasy hodil do kostelních hodin. Druhá půle opět jízda, kde se střídali šance na obou stranách. Naštěstí po rychlé akci v druhém dějství přidal gól Kozel a vidina záchrany se hodně naplnila. Poté proběhlo na hřišti pár rozmíšek, které byly zbytečné, hlavně i díky sudímu, který pískal kecy, ale jasné karetní fauly řešil stylem tytyty. Výborně nám zahrála čtveřice v obraně a golmann jak by smet - vám velká pochvala pánové.