Litobratřice - Božice

0:0

Na nedělní mokré hřiště jsme vyrazili v neobvyklém čase 12:30 proti celku z Božic, bo nás pak čekal na stadecu v Brně ligovej špíl. Hned na úvod byla malá prodleva, protože pan rozhodčí z Olbramek musel dofóknót kalumet a pak se mohlo teprve hrát. Jelikož se dostavil soupeř, který nám sebral ze statku dva balíky slámy, muselo zákonitě přijít na konfrontaci, která byla pořešena výměnou luxusního vybavení do šmajchlcimry. Tímto přejeme novomanželům Hrubým stálé zdraví, rodinnou pohodu a balíček peněz :-). Co se týče fotbalu, prvních dvacet minut se hrála přehazovaná bez zálohy a po zbytečném prcacím theatru od Gigiho se ke konci půle začal hrát fotbal bez výraznějších šancí. Za zmínku první půle snad jen výběh Gigiho, který si konečně vytáhl místo sedmikrásky příručku jak chytat - půjčil mu ju balíček a včasným výběhem zneškodnil šanci domácích. Druhá půle jiné kafe, kdy nám soupeř odpadl fyzicky a už se to valilo na bránu hostí. Bohužel ruku na srdce, kdyby jsme tam byli týden, tak to tam nedáme. Smolař utkání byl Kadlec, který byl i po zápase upřímně smutný a Děda mu už po odchodu z kabin naložil, takže má imunitu a už se do něj netrefujte :-). Závěrem dodám, že fotbal bez branek byl ozdobou brankářů, hlavně balíčka, který nás luxusně vychytal - mám od tebe modrej nárt :-).

Příště Trosky...

Diskusní téma: Litobratřice - Božice

Datum 08.04.2014
Vložil Balíček
Titulek dík

dík Pašo za přání, za nárt se omlouvám :-D víš, že bych ti nikdy neublížil :-D jinak dobrej zápas a měly jsme štěstíčko :-)

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.