Višňové - Litobratřice

    1:3

    střelci: Děda Záděruj 2x, Kapr

Tento zápas se dá nazvat Višňové - Litobratřice aneb kdo zastaví mašinu Dědu Záděrovýho?

 

Na sobotní odpoledne jsme odcestovali na rychlíka po sportovním dnu v Lopatově, na hřiště do Višňové. Hned na úvod nám bylo řečeno, že nepřijede sudí, který žel odcestoval do rajchu a my dostali sudího z domácích řad. Byl to poslední zápas, tak se chtělo hrát bez hádek a emocí. To se myslím povedlo a po začátku, kdy chtěl Čuta střelit tři góly v útoku, jsme hodily po pár minutách sestavu do původního znění bo byl Jirka solidární a věděl, že je na útok ještě moc mladej a nevyzrálej a na stoperu válí jako starej mazák :-). Tak nastala opět chvíle Dědy Záděry. Vím, že už vás to nebaví číst pořád to samé, ale bohužel nemohu za to, že z potoka kolem Šimralovic baráku teče modrej pramen a toho pašáka by neudržel ani zapatkovanej nakladač. Děda vzal skoro od půlky balón a vžil se do role Ivice Kosteliče, se soupeře udělal slalomové branky a gólošovi to šoupl levým lyžákem k tyči - famózní!!!  Zápas nás bavil a po rychlém vyrovnání soupeře a pár zbytečných kiksů, se šlo na druhou půlku. Tam po dobrých neproměněných šancích kopal Čuta napotřetí roh a Kapr předvedl, jak se hlavičkuje. Bohužel višňováckej křižák zaslal zprávu, že díky protržené pavučině, bude muset díky Kaprovi, začít produkovat místo vlákna z řitě, osmičku kulatinu, jinak se v té šibenici nenapapá. Třetí gól nebudu ani psát, kdo dal, bo fanclub Dědy Záděry, už to věděl osm sekund po dání góla z přímáku a Erika už doma staví kulometné hnízdo přes ty zástupy fanynek před domem :-). Hold má nás ještě co učit! Musím také pochválit balíčka za bravurní zákroky, kterými podržel náš tým.  Takže závěr vydařený, až na malé zdržení na cestě, kdy si Kaštan neuvědomil, že auto občas potřebuje benzín, tak se nechal dotáhnout na špagátě jak brácha prezidenta Angoly.

Jen tak dál Lopaťáci !!!

 

 

Diskusní téma: Višňové - Litobratřice

Datum 27.06.2013
Vložil Miššák
Titulek :-D

NJN Paša už není nejmladší zapomíná :-D :-D měl by si to v zápase psát ať to pak může napsat :-D myslím že na to bude mít čas stejně se moc nezapojuje do zápasu :-D :-D :-D

Datum 26.06.2013
Vložil Miššák
Titulek :-D

Dušo pomalu vypadáváme ze hry :-D

Datum 24.06.2013
Vložil miššák
Titulek :D

to není fééér o mě zase jen jedna věta :-D DĚDA ZÁDĚRA JINČÁK VÁLEL :-)

Datum 25.06.2013
Vložil Kaštan
Titulek :-)

O mě taky Mišo :-)

Datum 26.06.2013
Vložil Delegát
Titulek Re: :D

A o pomezním, který zvrátil utkáníuž vubec nic ??

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Václav Surovec

Záložník 

 

 

Přezdívka: Paša

Datum narození: 10.02.1978

Číslo dresu: 8

Výška:183 cm

Váha: 78 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 1997

Zajímavost: Tak jako správný kapitán i Vašek je srdce našeho týmu, které pro něj tluče a udává mu tempo a to na nejen na hřišti, ale i mimo něj. Hecíř, jenž dokáže vyburcovat celý tým a jde mu tím příkladem. Nesmíme zapomenout na jeho překrásné přímé kopy či přesné centry, jenž nesčetněkrát končí gólem.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode