Vedrovice A - Litobratřice

    1:3

    Kubát, Kubíček, Kozelský

 

    V překrásném podzimním počasí, kdy teplota činila pouhé čtyři stupně celsiovy škály, jsme vyrazili na sobotní utkání do Vedrovic. Už při administrativě bylo jasné, že nás bude akorát, proto už při samotném zápisu zaskakoval Paša a mávač -  pán bůh zaplať za Vedrovického šohaje. S vidinou, že aspoň Pepik Machů dorazí na druhou půli, jsme nastoupili k zápasu. Hrál se vcelku rozumný fotbal i když terén byl spíše na curling. Sprcha přišla za 15 minut, kdy jsme z první šance dostali fíka skoro doprostřed brány. Míšovi nebylo asi co vytknout, bo to měl takový, jako když si hodíte nohy v gumáčách do půlmetru blata a chcete hned vyskočit. Gumáky zostanó v blatě a vy letíte na rypák. Poté jsme se kupodivu neposrali, jak bývá u nás zvykem a hráli bez bázně a hany dál. Možná se mýlím, ale od té doby, jsem si v hlavě říkal, že tady nemůžeme prohrát. Sudí to fókl a šlo se do kabin. Tam bylo potvrzeno, že tady určitě nedostaneme rychtu a šlo se do druhé půle. Určitě bylo vidět, že chceme hrát a soupeř se nedostal takřka do ničeho, ale výsledek stále neodpovídal dění na hřišti. Světe div se, nikdo by nečekal, že nás nahodí Mesák luxusním rohem, kdy to tam lupl gólošovi do svatyně a ten čuměl na párek stejně jako my. Pak se jelo na 100% a přicházelo ovoce. Po faulu rychle rozehrál Machin na Kubisa a ten z otočky na vzdálenější tyč 2:1. Pak při neustávajícím tlaku na soupeřovu bránu centr a chudák bek si zahrál volejbal a byla pecka. Tu si postavil Kozlík a proměnil - bohužel jsem neviděl jak, protože po zkušenostech z minula se radši nedívám, aby mě nemuseli nahazovat s tréňem na hřišču :-). Dalo by se řící, že bylo vymalováno a po hvizdu jsme byli právem rádi za to, že vezeme první body zvenku po bojovném výkonu.

Všem hráčům obrovské díky za kolektivní výkon, zvláště Kozlíkovi, který se snažil nahrávat co mohl, ale bohužel měl špatný terén, tak to nešlo :-).

Ať to vydrží i na ostatní týmy.

 

PS - brigáda se blíží !!!

Diskusní téma: Vedrovice A - Litobratřice

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Miroslav Surovec

 Útočník


 

Přezdívka: Kačena

Datum narození: 05.01.1980

Číslo dresu: 11

Výška: 173 cm

Váha: 80 kg

Noha: Levák

V klubu od: 1997

Zajímavost: Historicky první vítěz ankety "SOKOL" hráč zápasu. Páteř našeho týmu. Neúnavný dříč, který v zápase odevzdává vše a motivuje tím i ostaní hráče v týmu. Každý zápas odvádí mnoho černé práce. Zahrává přímé kopy a v neposlední řadě také střílí branky.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode