Suchohrdly - Litobratřice

    6:0

Jarní vystřízlivění aneb jak jsme dostali lekci jak se hraje fotbal !!!

Do Sušek se jelo s vidinou uhrání slušného výsledku bo se nám poslední dobou s tímto soupeřem dařilo hrát vyrovnanou partii a několikrát se schovaly body i na naši stranu, ale to co se odehrálo na hřišti zřejmě dostalo každého, kdo pro lopatovský fotbal žije. Budu velice stručný a rozepisovat se nad vším co jsme dělali špatně, by trumflo i román Vojna a mír. Celá hra stála za houbelec, protože nechápeme co znamenají slova - náběh, narážečka, běhat, zvednout hlavu, nejezdit do 85 hráčů, zbytečně si komplikovat rozehru a v neposlední řadě chtít hrát a sám na sobě trénovat. Dál už mě nic nenapadá, protože to už snad jen následuje domov důchodců. Takže celej mančaft, který hrál pouze bez Kačera a Ďábla vyhořel a dostal od Sušek mokrou hadrou přes rypák do slova a do písmene. Jedinej kdo si splnil svou roli byl Balíček, který měl vychytaných minimálně šest tutových gólu a tak jak  se střílelo na něj, se nepálilo ani u Verdunu a to ještě Pán Bůh zaplať za to, že Luba neměl střeleckou mušku jinak jsme slízli desítku jak vyšitou. Takže si pánové sundejme růžové brýle a začněme makat!!!

 

 

Diskusní téma: Suchohrdly - Litobratřice

Datum 21.04.2013
Vložil Miššák
Titulek pro Pavla

ty mi můžeš víš co ty trotle starej se sám o sebe.

Datum 21.04.2013
Vložil Pavel
Titulek Re: pro Michala


Jen jsem psal co je pravda,jsi vymaštěnej....

Datum 18.04.2013
Vložil pavel
Titulek pro Michala

Je pravda že tě nechali ve štychu,ale buď slušnej,jinak můžeš jít do Božic,jsi stejne napapanej a hovno umýš!!

Datum 16.04.2013
Vložil Miššák
Titulek svatá pravda

probrat se začala nám sezona pánové !!!!! jestli vás baví prohrávat tak mě teda ne , stávám jak čurák v 8:30 a kvůli čemu abych dostal 6tku a byl zase za piču ? už mě to přestává bavit , vy nebudete poslouchat že jste lemplíci , já jo :-D i když mě řeči jiných nevadí tak zase ale docela mrzí tak se borci pojdme hecnout , začneme trénovat a předvádět výkony s takovou na náš fotbal nikdo chodit nebude a budeme hrát jen před hostama , myslím že to by nikdo nechtěl

Datum 15.04.2013
Vložil 5 Bárt
Titulek no nic no a když něco tak vůbec nic

Zlatá slova

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Václav Surovec

Záložník 

 

 

Přezdívka: Paša

Datum narození: 10.02.1978

Číslo dresu: 8

Výška:183 cm

Váha: 78 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 1997

Zajímavost: Tak jako správný kapitán i Vašek je srdce našeho týmu, které pro něj tluče a udává mu tempo a to na nejen na hřišti, ale i mimo něj. Hecíř, jenž dokáže vyburcovat celý tým a jde mu tím příkladem. Nesmíme zapomenout na jeho překrásné přímé kopy či přesné centry, jenž nesčetněkrát končí gólem.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode