Šanov - Litobratřice

3:2

Střelci: Kubát Tomáš, Kubíček Jiří

Hned ze startu je potřeba napsat, že na tento zápas je nejlepší rychle zapomenout i když někteří si ho budou pamatovat celý život. Do Šanova se přijelo, co si budeme nalhávat s vidinou první výhry a potřeby získat potřebné body! Šanov se snad poprvé za sezónu slezl ve čtrnácti lidech a věděl, že musí také něco předvést. U nás jsme se sešli na důležitý zápas se Žufanem a Karotkou na střídačce. Budiž omluvou to, že borci museli do práce - není to bráno jako výmluva. Bohužel jsme strašně rychle vystřízlivěli, kdy po deseti minutách hry trefil Paša výbornou vrtulí z rohu gól, ale bohužel do jiné brány než měl a už se to vezlo. Druhý gól následoval poté, co šel balón centrem někam do háje a my si ho stopli a nahráli soupeři přímo na kopačku a bylo postaráno o 2:0. Studená sprcha jako sviňa. Kupodivu se to nezabalilo a po Mesákově dorážce a Jirové šibenici levačkou bylo srovnáno. Je pravdou, že ze hry jsme měli více, ale na to se bohužel fotbal nehraje. Hřeb do rakve přišel bohužel minutu před koncem, kdy z banálního rozehrání z půlky hřiště, přišla skákavá žaba a to co se stalo bylo snad předurčeno jinou silou, ale proběhl skok míče přes golmana a dorážka šanovského útočníka. Po tomto gólu byl písknut konec a rozhodčí jen konstatoval, že jsme Šanovu darovali výhru - nezbývá než souhlasit a říct, že dát pět gólů a prohrát 3:2 se běžně nestává. Tímto jsme posadili na koně soupeře, který měl směle pokračovat dále do IV.třídy. Máme na jaro co vracet!!!

Diskusní téma: Šanov - Litobratřice