Litobratřice - Vlasatice

4:2

Surovec Václav 2x, Kozelský M., Záděra Z.

Fénix vstává z popela!!!

Na nedělní odpolední zápas k nám přijel celek z Vlasatic. Bylo krásné počasí oproti sajgonu z minulého týdne a soupeř dorazil pouze v deseti hráčích. Už na úvod bylo jasné, že i když je Vlasatických hošanů pouze deset, tak to bude těžký zápas, bo naše bilance v posledních časech byla s tímto týmem mizerná a pokaždé jsme dostali na prdel. Po úvodním hvizdu našeho oblíbeného sudího pana Kruly, šlo vidět, že pár Vlasatičákům, co měli brněnské hantec to lepilo na noze a nutno podotknout, že kdyby jim kombinace pravý Vlasoši nekazili, tak to byl větší mazec. Ale ať tady nevychvaluji pouze našeho protivníka, pojďme na naše juhany a fotbalový příběh, jak jsme jim po dlouhé době nakopali prdel zase my. Začátek zápasu jsme se drali do šancí a opět se bojovalo a hned v úvodu nastal závar a odražený balón doletěl k Pašovi a ten mířenou ušmudlanou plackou k tyči nedal golmanovi šanci - ještě, že to Zdenál nestopl :-). Druhý gól nastal po rohu Kozla, který to posadil přesně opět na Pašu a ten nikým nehlídán, k té samé tyči podruhé skóroval. Třetí gól nastal po Kozlíkovém brejku, který to tam samozřejmě nemohl fouknout napoprvé, tak si to hodil o golmana, rohový praporek, čtyři hráče, našeho golmana, pošťačku co šla po chodníku a pak teprve dal míč do brány, ale to jsme už měli, každý po čtyřech infarktech. Za stavu 3:0 se šlo do kabin. Na druhou půli jsme nastoupili v té samé sestavě a přidal se i čtvrtý gól. Tady nemusíme vůbec zmiňovat kdo to byl, bo po krásné přihrávce od Kubisa skóroval domací Killer "Děda Záděruj", který opět zkušeně zavěsil a fanynky si na lavečkách trhaly vlasy na hlavě a chystaly památníky. Po vystřídání 25 minut do konce začalo opět drama, na které si troufám říct, jsem již zvyklí. Chyba nepokrytého hráče a z úhlu bancek jako prase a Míša chudák zase pokousal rukavice, že nebude nula, ale to nebylo vše bo za deset minut, druhý bancek Vlasatic po chybě ve středním pásmu a už se to veselilo. Tady musíme uznat, že koncentrace do konce zápasu vypadá malinko jinak. Naštěstí balíček nepřipustil ještě větší pohromu a na brankové čáře vytasil opět jeho famózní jednozákrok na zápas, který stál za to. Mimochodem poznámka- Všechno nejlepší Balíčku!!! S utrpením se podařilo dojít do vítězného konce a doufám, že uděláme ještě ty Trosky!

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.