Litobratřice - Troskotovice

    3:1

    Kozelský M.,Surovec Vladimír

    " Utrpěná výhra"

 

Na poslední nedělní fotbalové odpoledne nás čekala jarní předehrávka s týmem Troskotovic, kde jsme zvyklí, že většinou nastupují hráčí, kteří ani nevědí, kde se tato malebná vesnička nachází a jdou pouze po švistu peněz. Kupodivu jsme byli překvapeni, že proti nám nastoupila jedenáctka složená z pár Troskotovičáků a poté dorostu odkudkoliv. Začátek sliboval, že bude vcelku hratelný fotbal a podařilo se i brzy vsítit branku, kdy po centru Kozlíka, to do brány šoupl kebulou Bárt. Poté budu vcelku stručný - hrál se fotbal, kde jsme zapoměli hrát, to co jsme hráli poslední tři zápasy a stálo to s prominutím za hovno. Zkusme někdy být v klidu a dávat si to a ne být zbrklí, jak když jdeme poprvé na sex a dopadne to úplně stejně. Proběhnou tři sekundy a je po všem. Soupeř nás potrestal po vypuštění souboje na kraji zálohy, kdy hráč nakopl balón na útočníka a ten lobem nedal Míšovi šanci. Do konce první půle padl po rohu druhý gól od Kozla, ketrý to tam dal po Masařovsku - tz. buď prdelka,ramínko,patička,kolínko,lopatka. Druhou půli oživil Kapr a Kačer a troufám si říct, že už se na to dalo aspoň koukat i když soupeř nás 2x pěkně vystrašil. Prvně hasil Sakrblé a potom Míša, který zaujmul pozici ležícího střelce a čekal, až k němu dojde nebezpečná vrtule z půlky. Hrálo se hladce obratce až do devadesáté minuty, kdy po excelentní přihrávce kliďase " Dědy Záděrovýho" utekl Kozlík a nedal ranou k tyči gólošovi šanci. Poté ukončení zápasu a oddych, že jsme vrátili Troskám porážku, kterou si zasloužili.

 

PS - poslední zápas hrajeme 17.11. od 08:00 na Lopatov stadium s lopatou,krumpáčem a míchačkou !!!

Domluví se ukončená, zimní turnaj, přestupy - (Krumvíř,Manchester,Real - nebo Statek a chytání krav :-)

 

 

 

 

Diskusní téma: Litobratřice - Troskotovice

Datum 02.01.2013
Vložil Lokvenc Lokaj 14
Titulek HONIMÍR

po dlouhe době nakouknutí a fakt koukám :) takového HONIMÍRA snad nemá smysl ani řesit nebo snad ano? ztráta času :)

Datum 12.11.2012
Vložil Neporazitelny Paulo
Titulek ....

Trapny je to,kdyz nekdo neumi se podepsat a nestoji si za svema nazorama!druha vec je,ze asi neznas meho svaru,ktery z toho dela srandu'ale jinak v pohode:)

Datum 15.11.2012
Vložil Milan V.
Titulek Vše jen smutno


Byl jsem po dlouhé době u Vás na Fotbale,jsem z Jiřic,není to tak zlý,ale poslouchat blbý řeči na adresu Vašeho pomezního bylo hnus,byl to Váš chlapík,ale co mu říkali Ti staří dědci na levičce tak bych já je tím praporkem praštil a šel bych na pivo,nebyl tam jediný špatný moment ,ale pořád ne něj nadávali,znám jej z fotbalu(asi) ale ať se na to vykašle a příště to nechá mladším a má klid.Milda. V.

Datum 12.11.2012
Vložil Jen já
Titulek jsi trpnej

píšeš tu jen samé trpné věci , docela zhazuješ svůj tým a hráče v něm , začni komentáře psát od sebe a uvidíš , že se ti každý zápas chtít psát nebude :-D fotbal v Litobratřicích je krásná věc , ale nesmí ho Surovci kazit !!!

Datum 12.11.2012
Vložil Drulák
Titulek Re: jsi trpnej

Kecy, kecy šáša Krasty - kde by byl v Lpt fotbal a dění kolem něj, kdy tam nebyli právě Surovci!

Když stránky nefungují, tak se remcá, když fungují, tak se remcá. Člověk se nad ty ustavičný rejpaly musí umět povznést.


Datum 12.11.2012
Vložil Miššák
Titulek Re: jsi trpnej

Aaaaa pozor tady zase máme nějakýho chytrolína!!!! Tak jsem nelez a nedívej se na fotbal když ti vadí co tu píše TY BLBEČKU !!!!!!!!

A nebýt Surovců tak tu ten fotbal ani pořádně není ,mají dost velkou zasluhu o tom co se tu děje a tak
Takže Ingenio :-D zůstaň doma a příště když tu píšeš TY SRÁČI tak se podepiš , nebo si takové věci piš doma do památníčku!!!!

Datum 12.11.2012
Vložil Paša
Titulek Re: jsi trpnej

Vážená dámo, vážený pane - Jen já.
Rád bych reagoval na Váš článek. Původně jsem nechtěl po první větě, ale po dalším přečtení už bohužel musím. Nerad bych tady na tomto webu dělal střelnici, ale vážím si každého názoru, ať už pozitivního nebo negativního. Nevadí mi, že si o mě někdo myslí, že jsem trapnej a nedotknutelný. To smetu jednou větou. Pro tým Lopatova se již necítím jako extra posila, ale snažím se pro něj dělat maximum a to mi stačí a i když to tak v zápase možná nevypadá, je to jenom z důvodu hecu, jak pro mě, tak i pro ostatní, ale nikdy to nemyslím ve zlém. To už by jsme se třeba s brašulou pozabíjeli na hřišti a to jsme rodina :-). Nedělá mi problém napsat, že jsem stál za ... aj. Toď vše.

Ovšem nepochopil jsem věty zhazování mančaftu a kazení od Surovců. Domnívám se vážený odborníku, že Mira je ještě určitě jeden z nejlepších hráčů v týmu a fotbal určitě nekazí. A docela mě pobaví, že zhazuju tým. Takže vážený jednou pro vždy - Těch kluků si vážím každého na 1000% a projev, kterým jim to dávám znát, je prostě můj, protože takový jsem, ať už to někdo chápe nebo ne a zapiště si za uši, že fotbal v Lopatově nedělají individuailty, ale všichni co měli co dočinění se Sokolem. Ať tam sbírali kameny na hřišti, přišli povzbudit na fotbal, pomohli při akcích konaných Sokolem a jiné - těch si všech nesmírně vážím, jim děkuji a určitě je nikdy nechci zhazovat!!! Jestli to tak chápete, tak si zřejmě nerozumíme!!!

Pokud napíšu, že jsme stáli při hře za prd, tak jen z důvodu, co slyším od našich fanoušků z čáry a někteří z nich tomu opravdu rozumí a i já sám to tak z předvedené hry cítím. Navíc jestli jste si všiml, tak dokonce i chválím, ale to Vám zřejmě ušlo.

Takže co se týče Vás, moc upřímně děkuji za Vaši kritiku a budu rád, když se spolu sejdeme na pivu. Rád si Vás poslechnu a nechám se inspirovat, jak tuto práci dělat lépe. Pivo platím.

Datum 12.11.2012
Vložil Miššák
Titulek Re: Re: jsi trpnej

výborně napsáno Paši :-D je to zase nějákej trotl co nemá co dělat :-D

Datum 11.11.2012
Vložil Anička
Titulek Paša je bůh!!!

Paši každou neděli večer z tebe nemůžu, myslím že máme dalšího kandidáta na nobelovku za literaturu :D s tím co tu každý týden předvádíš :)

Datum 11.11.2012
Vložil Drulák
Titulek Schöne Grüße

Řekl bych, že ty komentáře jsou asi lepší než ten fotbal co?

Přeju, ať se na poslední zápas sejdete v plné sestavě :-P!

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Václav Surovec

Záložník 

 

 

Přezdívka: Paša

Datum narození: 10.02.1978

Číslo dresu: 8

Výška:183 cm

Váha: 78 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 1997

Zajímavost: Tak jako správný kapitán i Vašek je srdce našeho týmu, které pro něj tluče a udává mu tempo a to na nejen na hřišti, ale i mimo něj. Hecíř, jenž dokáže vyburcovat celý tým a jde mu tím příkladem. Nesmíme zapomenout na jeho překrásné přímé kopy či přesné centry, jenž nesčetněkrát končí gólem.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode