Litobratřice - Šanov

4:0

střelci branek: Mesák 2x,Bacan, Kozel

Konečně!!!

Na nedělní odpoledne nás čekal celek Šanova, který v tabulce osidoval poslední místo s jedinou výhrou s podzimu a světe div se, bylo to s námi, kde výsledek skončil 3:2 a my z toho bez nadsázky vsítili pouhých pět branek. Do tohoto zápasu jsme tedy šli s tím, že máme co odčinit a hlavně vyhrát. Začátek zápasu nás tak trochu překvapil, neboť Šanov pěkně zlobil a hrál nebojácný a vcelku kombinační fotbal. Díky tomu měl jako první velkou šanci, která se ani nedá nazvat, že smrděla gólem, protože to už skoro gól byl. Naštěstí balíček byl proti a ukázal nám dech beroucí let ve stylu Jet-liho. Docela jsme si odfoukli, protože víme všichni, že by se hrálo dost blbě. Naštěstí se nám do nedělního odpoledne dobře vyspal Mesák, který si zřejmě řekl, když lajnuju, tak ať taky trestám a po autu přizvednutým kaprem hlavó skóroval - tímto si sám řekl o lajnování do konce sezóny a běda jak mu na tu bělící kárku někdo šáhne :-). Druhý gól padl po gólu z rohu, kdy s chumlu vyběhl opět Mesák s rukama nad hlavou a my byli rádi, že drnholečtí ornitologové natáhli sítě na ptáky, jinak jsme ho chytali až v Lanžhotě. Třetí gol padl tři minuty před koncem první půle, kdy po dyňovém bagu zakončil Bacan přímo padákem pod levej roh. To už tréňa spokojeně mrskal vousem jak sumec po vytření a šel spokojenej do kabin, aby nám řekl, že po dlouhé době nemusí být napojenej na EKG. Avšak je pro mne nevýslovná čest vám popsat čtvrtý gól, kdy se opět potvrdila genialita Dědy Záděry, který opět ukázal, že fotbal není o splašenosti a Kozlíkovi naservíroval přihrávku jak víno. To co se pak dělo nemusím popisovat. Kozel vystřelil svého šouráka, který prorazil roxorovou síť a brankář se ptal, co mu odneslo branku. Po čtvrtém fíku už nastalo poklidné dohrání zápasu a my jsme si oddychli, že se to konečně povedlo. Jen tak dál kucí!!!

Diskusní téma: Litobratřice - Šanov