Litobratřice Hrádek

3:2

střelci: Kozel 2x, Kapr

Konečně jsme lupli Hrádek!!!

V nedělním odpoledni jsme nastoupili proti Hrádku na domácím hřišti, které bylo dosti podmáčené a docela jsem se modlil, ať nezaprší, protože by vypadalo, jak po podzimním válení sviní v potoce. Naštěstí nás pán Bůh vyslyšel a začalo pršet, až po konci utkání, takže Picin nedostane prémie za více práce na úpravě hřiště:-). Ale teď zas něco k zápasu, jak to vůbec probíhalo.

Začátek zápasu byl v naší režii a hosté byli docela marní, z čehož vyplynul rychlý gól, kdy po prodloužení hlavou od Bárta, Kozel z úhlu skóroval do hradkovské kasy. Poté byla hra dále převážně v naší režii a soupeře jsme pustily pouze do dvou šancí, kde první zneškodnil bravurně balíček, ale žel ta druhá byla naše chyba, kdy po nákopu na útočníka si stihl borec zpracovat, mezitím přečíst román vojnu a mír a než jsme si všimli, že má míč, tak nikým neatakován, nedal Míšovi šanci. Do druhé půle se šlo s tréňovým rozkazem, že s Hrádkem neprohrajem, po té co jsme zase nedávali šance. Jen v první půli pět tutovek a jedna nastřelená tyč. V druhé půlce se nám hra opět dařila a po tom co se zase neproměnili některé šance, nastoupil Kapřík, který si výborně naběhl a krásnou šibenicí nedal golmanovi šanci - nutno pochválit  i sudího, který pustil hru dále i přes vehementně mávajícího hrádkovského pomezního, který si asi myslel, že přijely ruský tanky, jak třepal pravačkou. Vcelku jsme tlačili, ale góly ne a ne dávat, až se zase projevila genialita dědy Záděry, který famózně našel nabíhajícího Kozla a ten se napošesté trefil po zemi. Za stavu 3:1 byl zápas pod kontrolou. Jenomže to by jsme nebyli my, aby nebylo vzrůšo. Dvě minuty před koncem vykopl golman hostů míč a my z brejku dostali fíkusa. Obránci hráče sice vytlačili do úhlu,ale ten na poslední chvíli vystřelil pod viadukt, který má název Golden bridge a spojuje dvě pevniny. Tím to nastalo malé drama, ale už s pohodově uhraným koncem. Chtěl bych kluky pochválit za bojovný výkon a hru na kterou se dalo i dívat. Jen tak dál!!!

Diskusní téma: Litobratřice Hrádek

Datum 15.05.2013
Vložil Miššák
Titulek :-D

Jj Pájo tak je to sport :-D někdo šašek bejt musí :-D aspoň nejsem sám společně s Tebou by jsme mohli šaškovat oba :-D

Datum 14.05.2013
Vložil Pavel
Titulek golman

ten váš šašek se zase předvedl, dvě střely a dostal dva gole, můžete být rádi že jste jich dali víc jinak by jste zase proráli,díky němu