Litobratřice - Dyjákovice

5:1

Střelci: Kozelský 2x, Kubát, Masař, Záděra

Konečně!!! Domácí zápas, který se bude komentovat sám. Náš tým nastoupil k zápasu po fotbalistické zábavě, která se mimochodem opět díky berdám maximálně povedla proti Dyjákovicím - nutno podotknout, že tam byly hody, takže na předfotbalové akce bylo hned srovnáno na 1:1 :-).  Zápas se od začátku odvíjel v naší režii, kdy se střídala šance za šancí - hned v prvních minutách mohl dát dopředu aktivně hrající Zdenda Záděrů hatrick, ale golman byl malinko proti. První gól vybojovaná hlava Jurou Kubíčkem na Kozla a  ten to poslal před vybíhajícím golmanem do kasy. Druhý gól! Tak z toho jsme se upřímně všichni ... Mesák valí na bránu a praskne to jen tak na bránu po zemi - skoro všichni se otočili s vidinou, že to jde vedle, ale najednou si všichni všimli, že Mesák má ruce nad hlavou a chytají ho do ptačích sítí na drnholecké,jakou měl radost - přímo k tyčí a golman mohl být nataženej jak chcel. Tome ty střelky si nevyzouvej ani v noci. Třetí gól byl po faulu na Kozla, kdy si k temu stoupl Ďábel a zavrcel to do brány s pomocí protihráče. Ještě před koncem první půle, nám tam padl banán na 3:1, kdy Pačes proklouzl na podmáčeném hřišti a krásným náběhem mladej Fazi nedal Mišovi šanci. Je pravdou, že to byl jejich nejnebezpečnější hráč, kterého bohužel nechtěně, Paša odporoučel na střídačku hned v druhé půli. Pak už se ve výborné atmosféře dohrávalo utkání v pohodové náladě a chtění dát další góly. Ten čtvrtý co přišel byl oku lahodící. Nahrávka na střed do vápna - posazení dvou hráčů na prdel do protipohybu a krásná umístěna placka k tyči a víte kdo je vyškolil - "Děda Záděruj" - ukázka z příručky jak nebýt plašanem! Pátý gól byl po krásném centru od Kubisa - v tomto zápase tři nahrávky na góly, kdy se Kozel  takřka nemusel hnout a diňou to tam do protipohybu foukl. Takže závěrem jen tak dál a pamatovat si jednu důležitou věc - koncentrovat se v zápase je potřeba 90 minut!

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.