Litobratřice - Břežany

    2:1

    Záděra, Kozlovský

 

Opět můžeme zařvat konečně!!! V nedělním pochmourném počasí, nás čekalo derby s druhým celkem tabulky, týmem břežanských Havranů. Musím podotknout, že jsme se konečně slezli v plné sestavě, včetně některých staronových hráčů, které už jsme pomalu neznali ani jménem, že Chosé? Začátek zápasu šlo konečně vidět, že chceme hrát fotbal a vcelku jednoduchou bojovnou hrou jsme vedli poločas 2:0, ale to bych rychle přeskočil to, na co se nejvíc těšíme - jak to vlastně bylo. První fík nastartoval Kubis přihrávkou do šestnáctky, kterou Kozlík minul a světe div se, kde se vzal tu se vzal objevil se rychlonohý všudybílek "Děda Záděruj" a opět vyučoval plašany, jak se dávají góly. Krásnou plazivkou nedal golmanovi šanci. Druhej fíkus přišla opět přihrávka od Kubisa na Kozlíka, který si výborně zpracoval a poslal gološa tzv. na párek.

Do druhého poločasu se nastoupilo opět s vidinou chtít vyhrát, ale jak to tak bývá, dopadlo to zase s nervama. Havrani nám trochu tekli a to přispělo k tomu,že se spíše kecalo a žlutilo, než hrálo. Vyvrcholením bylo to, že Zdenál Kalíř dobíhal balón a došlo k faulu z kterého byla penalta a červená karta. Zahrání penalty rychle přeskočím k solidaritě exekutorovi, jako by se nic nestalo :-). Od chvíle, kdy začali hrát Havrani v deseti, se samozřejmě polevilo ve hře a chvílemi to vypadalo, že je jich na hřišti dvanáct. Přestalo se napadat a chvílemi to pořádně hořelo. Naštěstí Balíček vytáhl pár skvělých zákroků - jeden :-) a to nás drželo ve hře. Průběžně se střídalo, tím bych převážně připomněl Mesiho šanci hned skórovat a následné zařízení "splašené penalty", která byla venku z vápna a soupeř po ní snížil na 2:1 a dohrávalo se v nervech. Pověstný hřebík do rakve mohl udělat Kubis, ale bohužel mu zřejmě zasvítilo slunce do očí a s vidinou, že mu rodilý mackovický brankář v Mackách zasukuje ..., poslal míč k Juriji Alexejovičovi Gagarinovi.

Naštěstí se to podařilo dotáhnout do konce a rád bych poděkoval týmu za bojovnost, hlavně obráncům.

PS:  "Děda Záděruj" ať ubere, nebo bude vyhlášen na konci " killer sezóny"

 

 

 

Diskusní téma: Litobratřice - Břežany

Datum 22.10.2012
Vložil Missak
Titulek :-D

hej trolle já ti dám balíčka :-D tebn zákrok byl ligovej na ten s ebude vzpomínat :-D výborná obrana , měl jsem to jak Čech v Chelsea :-D tak to má bejt :-)

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jiří Masař

 Obránce

 

Přezdívka: Ďábel

Datum narození: 03.01.1981

Číslo dresu: 3

Výška: 185 cm

Váha: 67 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.

 

 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode