Horní Kounice B - Litobratřice

    5:2

    Kubíček jiří 2x

V sobotním utkání nás čekal tým ze spodních pater tabulky Horní Kounice B, kde jsme mohli urvat nějaké body a v poslední době se nám na tomto hřišti vcelku dařilo. Když opomenu každoroční problém - trefení se do této vesnice, tak tomu naznačoval i úvodní poločas. Vcelku rychle jsme vedli 2:0 a soupeř se zas tak moc k ničemu nedostal, až do chvíle, kdy jsme ho nastartovali sami polevením v herní disciplíně a zbytečným darováním standartních akcí, ale k tomu se dostaneme. Gól na 2:1 nám tam padl při standartce, která byla věnována perfektním stopnutím míče - bohužel si dotyčný hráč spletl volejbal s fotbalem. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Tam proběhlo co mělo a šlo se hrát s vidinou zlepšení hry do druhé půle. Vystřízlivění přišlo záhy. Opět standartka a stejný hráč nikým neatakován si v pohodě skóroval na 2:2. Za pět minut od vyrovnání se proběhl po lajně sprinter, který světe div se, měl pouhých 115 kilo a nahrál podél malého vápna a krajní záložník si to tam dal lážo plážo na 3:2. Čtvrtý gól - standartka !!!. Pátý gól už bylo jen završení naší trápící se hry. Nemá smysl rozebírat postoj některých hráčů v mančaftu a zbývá jen poděkovat Žufanovi, že díky němu, jsme měli aspoň jednoho náhradníka. Zkusme už udělat přítrž dostáváním bůrů v každém zápase a pojďme zkusit udělat velký krok k našemu fotbalu, který když chceme umíme hrát.

Příště v neděli Břežany

Diskusní téma: Horní Kounice B - Litobratřice

Datum 16.10.2012
Vložil Štika
Titulek Břežany

Tfuj tfuj borci...a už chci vidět tu hru,to odhodlání kvůli kterýmu jsem na ten fotbal začala před 3 rokama chodit! Gólům zdar!!!!

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Václav Surovec

Záložník 

 

 

Přezdívka: Paša

Datum narození: 10.02.1978

Číslo dresu: 8

Výška:183 cm

Váha: 78 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 1997

Zajímavost: Tak jako správný kapitán i Vašek je srdce našeho týmu, které pro něj tluče a udává mu tempo a to na nejen na hřišti, ale i mimo něj. Hecíř, jenž dokáže vyburcovat celý tým a jde mu tím příkladem. Nesmíme zapomenout na jeho překrásné přímé kopy či přesné centry, jenž nesčetněkrát končí gólem.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode