Horní Kounice B - Litobratřice

5:2

Kubíček jiří 2x

V sobotním utkání nás čekal tým ze spodních pater tabulky Horní Kounice B, kde jsme mohli urvat nějaké body a v poslední době se nám na tomto hřišti vcelku dařilo. Když opomenu každoroční problém - trefení se do této vesnice, tak tomu naznačoval i úvodní poločas. Vcelku rychle jsme vedli 2:0 a soupeř se zas tak moc k ničemu nedostal, až do chvíle, kdy jsme ho nastartovali sami polevením v herní disciplíně a zbytečným darováním standartních akcí, ale k tomu se dostaneme. Gól na 2:1 nám tam padl při standartce, která byla věnována perfektním stopnutím míče - bohužel si dotyčný hráč spletl volejbal s fotbalem. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Tam proběhlo co mělo a šlo se hrát s vidinou zlepšení hry do druhé půle. Vystřízlivění přišlo záhy. Opět standartka a stejný hráč nikým neatakován si v pohodě skóroval na 2:2. Za pět minut od vyrovnání se proběhl po lajně sprinter, který světe div se, měl pouhých 115 kilo a nahrál podél malého vápna a krajní záložník si to tam dal lážo plážo na 3:2. Čtvrtý gól - standartka !!!. Pátý gól už bylo jen završení naší trápící se hry. Nemá smysl rozebírat postoj některých hráčů v mančaftu a zbývá jen poděkovat Žufanovi, že díky němu, jsme měli aspoň jednoho náhradníka. Zkusme už udělat přítrž dostáváním bůrů v každém zápase a pojďme zkusit udělat velký krok k našemu fotbalu, který když chceme umíme hrát.

Příště v neděli Břežany

Diskusní téma: Horní Kounice B - Litobratřice

Datum 16.10.2012
Vložil Štika
Titulek Břežany

Tfuj tfuj borci...a už chci vidět tu hru,to odhodlání kvůli kterýmu jsem na ten fotbal začala před 3 rokama chodit! Gólům zdar!!!!

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.