Litobratřice - Suchohrdly u Mir. 2:1(2:0)

12.min. Kubíček 
29.min. Surovec Mir.

 

bez karet 

sestava:

                            Hrubý 
Chromý - Surovec Vl. - Surovec René - Mondek 
    Novosad - Masař - Surovec Vá. - Kaštánek 
                    Kubíček - Surovec Mir. 

střídání : Hušek - Novosad 

Kluci podali v posledním podzimním zápase super kolektivní výkon. Suchohrdly byly určitě lepší, ale co našim na ně scházelo, to dohnali bojovností a nasazením. Hosté nás od začátku do konce 1.pol. tlačili, ale neřekl bych, že měli extra vyložené šance. To naši měli 2 a oba aktéři je proměnili v góly. Dva nádherné pasy za obranu, dvě sóla a dvě nádherné branky, které nám zajistily vítězství nad lídrem naší tabulky. Ve druhé půli sme hru vyrovnali a oproti 1.pol., sme se do šancí dostávali častěji. Samozřejmě, že Suchohrdly pořád kousaly, až se prokousaly a prokopaly v pravém slova smyslu ke gólu. Kluci už si ale závěr pohlídali a udrželi vedení až do konce zápasu. Nechtěl bych nějak pochybovat o kvalitě našeho mančaftu, ale kluci mě fakt překvapili. Hlavně 1.pol. se mi líbil, jak bojovali, ZODPOVĚDNĚ se vraceli, bránili a doplňovali se. Fakt super VÝKON. Zase na druhou stranu se tomu divit nemůžu. Vždyť jak u nás loni dopadly Božice, Jezeřany, atd, atd. Jde vidět, že se nám doma proti silným soupeřům daří a věřím, že to tak bude i nadále a na jaře to potvrdíme výhrami. Takže, ať se všem zimní přestávka vydaří podle představ, v přípravě ať nejsou žádná zranění a na jaře, ať se všichni ve zdraví sejdeme a potvrdíme podzimní výsledky, ještě lepšími výkony. GL lájoš 

Diskusní téma: Litobratřice - Suchohrdly u Mir.

Datum 15.11.2009
Vložil Drulák
Titulek Omluva - Gratulace

Omlouvám se, že jsem nestihl udělat info k zápasu, ale v pondělí jsem odlítal do Německa a přiletěl včera. I přes to, že tady nic nebylo, byla návštěvnost přes 30 zobrazení za den!

Gratuluju taky k výhře a musím se přiznat jako Lájoš, že jste mě mile překvapili! Taky doufám, že se v přípravě nikdo nezraní a hlavně, že nějaká bude:-)))!!!!!!!!

Má někdo fotky z posledního zápasu a následné rozlučky?

Hodně štěstí v druhé půlce soutěže, protože pokud se nemýlím, v jarní části jsou Lapaťáci vždycky silnější!!!

Datum 13.11.2009
Vložil fanoušci (Darka a George)
Titulek co je

Co k tomu dodat! Všechno jsme si řekli po zápase v hospodě,byl to fakt super zápas! Myslím,že takový výsledek snad ani nikdo nečekal! Jen tak dál!!! Doufám,že se všichni uvidíme na jaře (nebo,že by na Silvestra?) a prožijeme krásné chvíle na stadionech! HOŠI DĚKUJEM !!!!!!!!

Datum 13.11.2009
Vložil Elis
Titulek neděle

Fotbálek byl v neděli super! Máme to ale šikovné hráče :)

Datum 12.11.2009
Vložil 33ďábel33
Titulek co je

Jak se tak ve čtvrtek večer dívám, tak asi nikdo nebyl na fotbale. Ani trenéři, hráči a asi žádní fanoušci. Něco k fotbalu: nastoupili jsme s taktikou bránit, což se nám ze začátku docela dobře dařilo. Začali jsme se otrkávat a vycházeli nám brejky. Dva z nich jsme využili. Hosté měli strašně moc standardek, ale my přece máme dobrou obranu a Michala Čecha. Druhou půlku jsme většinu bránili. Hosté zvětšovali tlak, ale my se stále drželi! (škoda že nám nevyšel jeden z nmoha brejků) Deset minut před koncem jsme dostali takový gól negól. Žádný pes nám nepomohl, ale vítězství jsme vydřeli. P.S. děkujeme fanouškům za hojnou návštěvu a vedení za rozlučku. Blo to O.K..

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode