Litobratřice - Horní Kounice B 1:0 (1:0)

25. Laczko

Byla penalta snad špatně kopnutá nebo fantasticky chycená??

Vzal si příklad Balíček nebo Hostující hráč?

Zaplať Pánu Bohu za 3 body, které byly opravdu vydřené. Gólman nás podržel hlavně díky chycené penaltce v 1.pol. a zneškodnění nebezpečného centru a několika šancí soupeře v pol.2. První poločas ? Na kluky se bylo radost dívat. Nebylo ani tolik chyb a špatných přihrávek, vcelku se dařilo a měli sme převahu. Až na střely. Ze střední i z větší vzdálenosti to bylo nemastné neslané, nebo vedle. Škoda, protože šance na vstřelení více gólů tam byly. A ty góly potom chyběly. Druhej poločas ? Jako by se přestalo dařit. Přihrávky už nebyly tak přesné a s přibývajícím časem se nám na kopačkách začala usazovat nervozita. Soupeř převzal iniciativitu a hodně zlobil brejkama, hlavně s blížícím se koncem zápasu. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou, dokud sudí neodpískal konec a nám spadl kámen ze srdce za povinné 3 body v domácím prostředí s mužstvem ze spodní části tabulky. Kluci si výhru určitě zasloužili, hlavně za svou bojovnost. POZOR. Příští zápas se hraje v Jezeřanech v nedělu v 10:15. Sraz 8:45. GL Lájoš