Litobratřice - Jezeřany 2:3

Největší hvězdy zápasu

Diskusní téma: Litobratřice - Jezeřany

Datum 10.05.2010
Vložil Balíček
Titulek jezeřany

no já si myslím že jsme hrály dobře,jen by jsme měly začít hrát od začátku zápasu, a ne až dostaneme 2 goly a pak teprve makat, nic rosekáme hrušovany,a snad už nám to půjde.PS:Musím pochvályt našeho golmana ukázal že to co se oněm píše v bulváru není pravda i když dostal 3 goly,četl jsem si v novinách že po zápase,měl na ruce kapitánskou pásku,na ruce mu prý sluší,jeden nejmenovaný novinář s časopisu hettrick pořídil foto,v novinách je článek s nadpisem :Litobrtřice nový kapitán ?????

Datum 10.05.2010
Vložil Drulák
Titulek Re: jezeřany

Jo v Litobrtřicích ho klidně dělat můžeš :-D
Fotky mám všechny. Tu jak jsi efektivně chytil tu střelu jsem sem dal, ale jak sis zkoušel tu kapitánskou pásku, sem raději nebudu dávat. Víš, že jediný co jsi v tu chvíli měl oblečený, byla jen ta kapitánská páska a na tý fotce je vidět aj Malej Míša...

Datum 11.05.2010
Vložil Balíček
Titulek Re: Re: jezeřany

já ti dám malej míša,já bych řek že to sem nechceš dávat jen kvůli tomu aby se stoho nestaly erotický stránky:-)

Datum 09.05.2010
Vložil Drulák
Titulek Tak snad už příště

Pro diváka pěknej mač, jen ty nervy u toho! Druhou půlku jste makali, jen škoda těch vlastních chyb, který nás stály zápas. Jezeřany hráli dobře, maj mladej mančaft, není divu, že jsou první. Když měly místo hráli pěknej fotbal. Jenže sami to víte: S týmama ze špice tabulky super a pak zbytečný ztráty s těma slabšíma. Ve druhý půlce jste to zahustili a rychlej přistupovali k hráčům a už to bylo úplně o něčem jiným! Jenom žádná střelba nebyla!!! Až teda na Kaštanovu výstavní trefu!

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode