Jezeřany - Litobratřice 4:2 (3:1)

25.min. Surovec Vladmír
63.min. Surovec Miroslav

Žk.:

Surovec Vl.
Hrubý
Chromý
Surovec René

Sestava: 
                                Hrubý

Chromý - Surovec René - Surovec Vl. - Mondek

Hušek Dom. - Surovec Vác. - Kubíček - Hušek Dav. 

                    Surovec Mr. - Kaštánek

Střídání:

Kaštánek - Laczko
Surovec René - Kubát

Zase špatnej začátek. 2.-3. min. a už sme prohrávali. Jako by se ten scénář opakoval furt dokola. Ne, že by to byla nějaká extra chyba. Borec to z poza vápna bombou trefil k tyčce, ale prakticky nikým neatakován. Poté soupeř zvýšil z rohu na 2:0 a určitě si někteří vzpomněli na loňskej debakl 8:0. Jenže kluci to vůbec nezabalili, ba spíš naopak začali soupeře přehrávat. Z rohu se snížilo na 2:1 a o pár minut později by bylo z nepřímého kopu vyrovnáno, nebýt domácího pomezního, kterej opět exceloval a mával jak na 1.Máje. Určitě si většina vzpomene na domácí zápas s Jezeřanama, kdy se to kvůli tomuto "nádražákovi" málem semlelo. Škoda, protože se zápas mohl vyvíjet úplně jinak. Podle mě by si takovéto situace měl pohlídat rozhodčí ( někteří to tak dělají) a ne stát pomalu na půlce a odpískat každou blbost, kterou ten "hodně špatnej pomezní" mávne. Domácí hráli dost nečistě, naši to těžce nesli a začalo to mezi nima dost jiskřit. Pár minut před poločasem sme dostaly třetí gól, kterej by ten "prvomájovec" na druhé straně dávno odmával. Kluky to ale nesebralo a do druhé půle vyběhli na trávník s tím, že na Jezeřany máme a můžeme uhrát dobrej výsledek. Díky chybě domácího brankáře, důslednosti a taky troše štěstí se podařilo snížit na 3:2 a k touženému vyrovnání už chyběla jen 1 branka. Samozřejmě sme hru víc otevřely, jenže všechny domácí útoky a brejky končily na rukavicích našeho gólmana. Ke konci sme obdržely čtvrtej gól z rohu a bylo po nadějích.Musím dodat, že i když dostal 4 branky, které nemůžou jít na jeho vrub, ještě minimálně dalších 10 chytl, plus zneškodněná druhá pencka v řadě a několik fakt pěkných zákroků. Rozhodčí konec zápasu dost nezvládal. Domácím toho moc nepískal, nám sázel žluté a pomalu by vykázal ze hřiště naši zdravotnici. Nechci se ho nějak dotýkat, nebo urážet, natož pochybovat o jeho IQ, ale už poznámka na neuznanej gól " on to mávl, já to pískl", nebo "pane sudí, to byl faul", odpoví, "tak běž hrát šachy" a v neposlední řadě na fanynku, která utíká ošetřit našemu hráči tržnou ránu na obočí, do kterého ho předtím kopl domácí hráč a nedostal ani žlutou, protože už 1 měl, " jste zdravotnice ??!!!!" , bohužel pochybovat musím. Nechtěl bych vidět, co by se stalo, kdyby řekla "NE". Z mého pohledu kluci zahráli dobrej zápas a nemají se za co stydět. Remíza by tomu zápasu slušela víc. Příští týden hrajeme doma v nedělu v 15:30 proti Hrušovanům B. GL Lájoš

 

Diskusní téma: Jezeřany - Litobratřice

Datum 08.06.2018
Vložil AlbertHeela
Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is a vital a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections from the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections received from other areas in the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to create the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some from the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that a few ejaculations per week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef weekly will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most crucial measure to consider to make sure a wholesome prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must opt for prostate examination at least once a year.

Datum 03.10.2009
Vložil jezeřany
Titulek omg

buďte trochu soudní bodláci

Datum 04.10.2009
Vložil Lájoš
Titulek Re: omg - lol

Ale prosim tě. Ta kritika na vás nebyla zas tak velká. A neurážej. Vlastní hráči posílali č.10 ze hřiště, aby to s těma faulama tak nepřeháněl. A na pomezního si sahat nenecháte, protože mává pro vás. Tak to prostě bylo.

Datum 29.09.2009
Vložil Paša
Titulek Re

Svatá pravda Lájoš.Tento pan Sudí je extra renault znak.Opět zopakoval výkon z Višňové,kde pískal to samé.Asi má komplex.škoda,že nebyl Ráďa s Jirkou,určitě by pomohli.teď se musíme soustředit na Hrušovany a nezaváhat.

Datum 29.09.2009
Vložil Drulák
Titulek ...

Luxusně Lájoš!
Koukám, že když jste prohrávali, vsadili jste vše na ofenzivu! Messi za Renka

Datum 30.09.2009
Vložil Lájoš
Titulek Re: ...

nn Druli ... Renda měl rozseklé obočí a musel ven. Ale na tu ofenzivu už to bylo vsazený :D

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode