Hrušovany - Litobratřice 4:7 (0:3)

20., 42.a 60.min. Surovec Mir.,
66. a 81.min. Kubíček,
6.min. Surovec René z pen.,
71.min. Surovec Vá.,

Kaštánek- Hušek

Po třech prohraných zápasech v řadě se už každej těšil na výhru a kór v derby proti Hrušovanům. A hned na začátku zápasu se ukázalo, kdo bude tahat za delší konec. 6.min., odraženej balon, ruka, penalta a gól. Žádnej mančaft na světě si nemůže víc přát, než v úvodu vstřelit gól, uklidnit se a hrát svoji hru. Hrušovany zlobily hlavně z rohových kopů a ze standartek, ale náš Gólmik nás vždy podržel. Poločas 3:0 a každej by řekl "vyhranej zápas". Ale Hrušovany nastoupily do druhé půle jako vyměnění. Šťastně a s pomocí větru snížily na 3:1, začaly nás ve středu hřiště přehrávat a našim útočníkům nedávaly žádnej prostor. Naštěstí neproměnily "tutovku" na 3:2 a naopak, my sme opět odskočili o 3 branky. Hrálo se nahoru a dolu, útoky se střídaly na obou stranách a góly přibývaly na kontech gólmanů. Nechcu se rozepisovat o každé brance zvlášť, až teda na jednu, kdy se mě nejmenovaný kapitán ptal, co o tom napíšu. Takže .... Napřáhl aspoň z pětadvaceti metrů, zavřel oči, práskl do balónu a zavěsil pod víko :D. Musím uznat: pěknej gól, Paši. Ale pojďme k věci. Konečně se prosadili naši dva kanonýři. Jeden dal hatrick a druhej k němu neměl daleko. Je jasné, že když se vede o 3 branky, tak už se tolik nemyslí na zadní vrátka a proto nám taky Hrušovaňáci naděliliy4 fíky. Ale stávat by se to nemělo. Co na to má říkat brankář. Pořád to chce zlepšit přístup k protihráčům a ne ho jen stínovat. Samozřejmě přesnost přihrávek. Aspoň na ty dva metry, to dát do běhu a né na paty nebo dokonce nahrát soupeřovi. Kombinace pořád vázne. Byly tam světlé okamžiky, ale fakt jen chvilkama. Je jasné, že vývoj utkání byl jakej byl, konečně výhra, 3 body doma, ale .... Kolikrát nekritizuju i když se prohraje, protože vidím, že do toho dáte všechno a chybí nám třeba jen kousek štěstí. Tady to bylo vlažnější. Naopak nemůžu nic vytknout našim fanouškům, kteří byli fantastičtí a určitě si přišli na své. Příští zápas zase derby. Hrajeme doma proti Břežanům, v nedělu 23.5 v 16:30. Snad už bude o trochu tepleji a samozřejmě doufám ve výhru :D. GL Lájoš

Diskusní téma: Hrušovany - Litobratřice

Datum 17.05.2010
Vložil Balíček
Titulek Fajnovej mač

Takže předem bych chtěl poděkovat naším fanouškům za pochvalu a klukům a našemu Franceskovi,byl to skvělej výkon,jen ten druhý poločas tam ty vrátka byly otevřený,kdyby jsme hrály tak jak ten první poločas a já i tak chytal,tak by to pro hrušovanáky byla skáza,no ale já zase dostal 4 fíky,škoda sand zase bude někdy čistý konto co kluci to by bylo i něco pro vás nejen dávat goly!!!snad dáme i břežanům PS:Druli máš fotku toho zákroku v první půlce tu hlavku vitaženou?jestli ne domluv se s klukama z Hettricku oni mi psaly že jí mají jestli bych jím ji nemohl podepsat skus to zehnat jo?!

Vložil Drulák
Titulek Re: Fajnovej mač

Já, Já, Já a zase jenom Já .... Hej sorry já ji nemám, nebyl sem tam. Zkus se zeptat nějaký tvoji fanynky, třeba ji bude mít a pak to pořešíme !

Datum 18.05.2010
Vložil balíček
Titulek Re: Re: Fajnovej mač

hej borče ukaž mi kde v tom mím textu je to tvoje JÁ ses zblaznil ne?:-)

Datum 19.05.2010
Titulek Re: Re: Re: Fajnovej mač

se hned neurážej a tu fotku si sežeň sám! Copak ti dělám manažera???

Titulek Re: Re: Re: Re: Fajnovej mač

se neurážím no jestli chceš tak mužem domluvit smlouvu kolik chceš procent?

Titulek :-D

A z čeho budem ty procenta počítat :-D,:-)z výplaty od Eatonu?
Sorry kámo,ale nemůžu dělat manažera golmanovi, kterej má za poslední 3 zápasy průměr obdržených gólů 3,666666667 na zápas!!!

Datum 20.05.2010
Titulek Re: :-D

tak ho mužeš dělat té obraně co?

Titulek Hrušovanská šála

Netipoval nějakej Lopaťák na výsledek zápasu, aby vyhrál šálu Benfiky :-D???
Pochybuju, že nějakej Hrušovaňák tipl, že dostanou takou latu!

Titulek Re: Hrušovanská šála

Koukám, že Franta už si zkušeně rýpl na jejich chatu :-)

Datum 16.05.2010
Vložil fanoušci
Titulek Hrušovany

Kluci,paráda!!! Moc se nám zápas líbil,celý tým makal a padaly góly! Mirův hatrick-bomba! I Jirkovi se vrátila muška,no a samozřejmě Paša byl ve správnou dobu na správným místě! Renek taky proměnil penaltu(kdyby tam byl Čech,nevím,nevím?)každopádně pro nás jedinečný zážitek,bavili jsme se!!!
Neboj Míšo,na tebe jsme s pochvalou nezapoměli! Jedním slovem-SUPER!!!