Hrušovany - Litobratřice 4:7 (0:3)


20., 42.a 60.min. Surovec Mir.,
66. a 81.min. Kubíček,
6.min. Surovec René z pen.,
71.min. Surovec Vá.,

Bez karet.


Sestava:
Hrubý
Chromý - Surovec René - Surovec Vl. - Novosad
Laczko - Masař - Surovec Vá. - Kaštánek
Kubíček - Surovec Mir.

 

Střídání: Chromý - Juráň
Kaštánek- Hušek

 

 

Po třech prohraných zápasech v řadě se už každej těšil na výhru a kór v derby proti Hrušovanům. A hned na začátku zápasu se ukázalo, kdo bude tahat za delší konec. 6.min., odraženej balon, ruka, penalta a gól. Žádnej mančaft na světě si nemůže víc přát, než v úvodu vstřelit gól, uklidnit se a hrát svoji hru. Hrušovany zlobily hlavně z rohových kopů a ze standartek, ale náš Gólmik nás vždy podržel. Poločas 3:0 a každej by řekl "vyhranej zápas". Ale Hrušovany nastoupily do druhé půle jako vyměnění. Šťastně a s pomocí větru snížily na 3:1, začaly nás ve středu hřiště přehrávat a našim útočníkům nedávaly žádnej prostor. Naštěstí neproměnily "tutovku" na 3:2 a naopak, my sme opět odskočili o 3 branky. Hrálo se nahoru a dolu, útoky se střídaly na obou stranách a góly přibývaly na kontech gólmanů. Nechcu se rozepisovat o každé brance zvlášť, až teda na jednu, kdy se mě nejmenovaný kapitán ptal, co o tom napíšu. Takže .... Napřáhl aspoň z pětadvaceti metrů, zavřel oči, práskl do balónu a zavěsil pod víko :D. Musím uznat: pěknej gól, Paši. Ale pojďme k věci. Konečně se prosadili naši dva kanonýři. Jeden dal hatrick a druhej k němu neměl daleko. Je jasné, že když se vede o 3 branky, tak už se tolik nemyslí na zadní vrátka a proto nám taky Hrušovaňáci naděliliy4 fíky. Ale stávat by se to nemělo. Co na to má říkat brankář. Pořád to chce zlepšit přístup k protihráčům a ne ho jen stínovat. Samozřejmě přesnost přihrávek. Aspoň na ty dva metry, to dát do běhu a né na paty nebo dokonce nahrát soupeřovi. Kombinace pořád vázne. Byly tam světlé okamžiky, ale fakt jen chvilkama. Je jasné, že vývoj utkání byl jakej byl, konečně výhra, 3 body doma, ale .... Kolikrát nekritizuju i když se prohraje, protože vidím, že do toho dáte všechno a chybí nám třeba jen kousek štěstí. Tady to bylo vlažnější. Naopak nemůžu nic vytknout našim fanouškům, kteří byli fantastičtí a určitě si přišli na své. Příští zápas zase derby. Hrajeme doma proti Břežanům, v nedělu 23.5 v 16:30. Snad už bude o trochu tepleji a samozřejmě doufám ve výhru :D. GL Lájoš

 

Diskusní téma: Hrušovany - Litobratřice

Datum 16.05.2010
Vložil francesko
Titulek (Nuda)

Abych to zhondnotil : celkem očekávaný výsledek , celý zápas žádné vzrušení.:)) A teť vážně, nejlepší hráč se shodnem asi pomezní o tom nebudem diskutovat . Největší překvapení : Paša se trefil konečně do brány !!!! Jinak celkem zajimavé utkání (bez karet !!!) ale o to více gólů (ne tvojí vinou míšo) . Po výborném začátku jsme jako vždy usnuli na vavřínech a dovolili sopeři dostat se málem na kontakt. Naštěstí jsme z protiútoku zvýšili vedení a potom to bylo nahoru dolu , moc se nebránilo a šance se střídaly na obou stranách a padaly góly . Pro diváka nádherné utkání.

Datum 16.05.2010
Vložil Paša
Titulek Re: (Nuda)

Fantastickej výkon našeho pomezního,který lítal po lajně jako když hrával na hřišti a byl nejlepší kanonýr s průměrem 2 góly na zápas a propo nevím proč za mnou přišel Makrovský,že mají vystojenej důlek od včerejšího pomezního,ať si to tam dem podsadit,jak je to tam vyšlapaný:-))).

Datum 16.05.2010
Vložil francesko
Titulek Re: Re: (Nuda)

To je asi od vašeho pomezního ty hrušovaňáku :) :)
Když to tak vemu tak ty jsi si dal vlastní gólllllllllllllllll !

Datum 16.05.2010
Vložil Paša
Titulek Re: Re: Re: (Nuda)

To víš Feri,jak ten Japonec v hokeji na olympiádě a taky jsem měl z toho radost i když to bylo do vlastní hrušovanské.Never Grusbach,nýbrž Lopaťák!!!!

Datum 16.05.2010
Vložil Drulák
Titulek Re: Re: Re: Re: (Nuda)

Pro nezasvěcené:
https://www.youtube.com/watch?v=XQV43CBnqvY

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode