Břežany - Litobratřice 0:1

Kubíček

Žk. Surovce R.

 

 Sestava:

                            Hrubý

Chromý - Surovec Vl. - Surovec R. - Mondek

Laczko - Masař - Surovec Vác. - Surovec M.

                Kůbíček - Kaštánek 

 

Střídání:

Surovec Vl. - Novosad

Kaštánek - Knapp

Kubíček - Kubát


Jelikož by se měla dodržet tradice komentáře po každém zápase, už proti Hrušovanům jsme ji porušili, zkusil bych dodatečně za našeho „Míru Bosáka“ alias Lajoše zhodnotit výkon proti havranům, i když to bude hodně těžké to aspoň trochu podat v jeho stylu.

 

Do Břežan jsme jeli s vidinou hodně těžkého zápasu, kdy nutno přiznat, že po výkonu proti Hrušovanům, po kterém náš tým neoplýval kdoví jakou herní pohodou, jsme čekali tak trochu turecký stadion a drtivej nástup Břežanských havranů. Začátek zápasu probíhal vcelku v klasickém oťukávání a ani jeden tým nenasadil děsivý nápor. Pozvolna se dostávaly do náznaku šancí oba týmy. Zhruba po dvaceti minutách hry se začalo zvedat tempo zápasu a musím podotknout, že hlavně z naší strany, začali jsme vcelku slušně napadat, tím pádem i přinucovat soupeře k chybám v rozehrávce. Kombinačně se dařila hra: obrana versus záloha i útok, a po dlouhé době si troufám říct, že jsme fungovali jako dobře seřízenej čtyřtakt našeho předsedy oddílu - teda až poté co měl na něm provedenou generálku. Soupeř spoléhal na nakopávané míče za obranu, ale nutno podotknout, že naše four towers byly nepřekonatelné a absolutně vymazaly jejich útočníky. Díky tomu se balony vracely ihned zpět a dokonce i tlak z naší strany se docela stupňoval. Ke konci první půlky se pár našich fanoušků dostalo do fáze varu, díky kopnuté standartce Lukina, kdy Kapr perfektně naběhl za obranu, hlavou trefil nad brankářem tyč, načež už jsme všichni pomalu řvali GÓL, ale to jsme ještě nevěděli, co nás teprve po odraženém balonu čeká. Kde se vzal, tu se vzal před branou náš Demolition Man alias Karotka, který si mohl z malého vápna vybrat krásné místo, kam míč hlavou zasune, ale jako správný hecíř, který má rád adrenalinové sporty nasměřoval dráhu letu míče za Jurijem Alexejivičem Gagarinem. To nás nakoplo ještě víc a od té chvíle se jezdilo vcelku po prdeli. Asi po pěti minutách na to projel po levé straně Kačena expres, a na to že má bolavé plovací blanky vysolil z dálky pěknou střelu, která kupodivu našemu i brankáře hostí skončila na břevně. S ukončením prvního poločasu se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Na nástup do druhé půlky jsme se moc těšili, protože nás docela těšila předvedená hra v první půlce, dění tomu odpovídalo i druhý poločas. Je pravda, že vyložených šancí v druhé půli bylo poskromnu, ale naštěstí máme i štírka z Mackovic, který po sólovém úniku nikým neobtěžován dal kýžený gól. Jsem rád, že po vstřelení gólu jsme nezalezli, ale dále hráli aktivní fotbal směrem dopředu. Asi pět minut před koncem měl na kopačce vyrovnání kapitán hostí, ale nutno podotknout, že nechal vyniknout našeho balíčka, který hlavně díky naší obraně vcelku velkou část zapasu neměl možnost ukázat, co v něm vězí. To by ale nebyl on, aby opět nevynikl a nedal příležitost fotografům z Blesku J . Celkové shrnutí- fantastickej kolektivní výkon a pochvala za včasnou docházku.

 

PS – tréňa už šetří na oranžový dres Majkle J

 

Diskusní téma: Břežany - Litobratřice

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jiří Masař

 Obránce

 

Přezdívka: Ďábel

Datum narození: 03.01.1981

Číslo dresu: 3

Výška: 185 cm

Váha: 67 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.

 

 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode