Litobratřice - Rakšice 2:2 (1:0)    

Branky: Surovec L., Kubíček

 

Sestava:

                            Hrubý

Mondek - Hušek D. - Surovec Vl. - Chromý

Laczsko - Surovec Vác. - Masař - Kaštánek

                Kubíček - Novosad

 

Novosad - Hušek R.

Diskusní téma: Litobratřice - Rakšice

Datum 04.06.2009
Vložil Pavel
Titulek šváro měl by sis v Hrušovanech dávat pozor

hey,lištičko pokud pujde někdo na fotbal v Hrušovanech z Hrušovanské myslivny,tak seš v háji..tě odstřelí a necaj vycpat jako kvalitní kousek do hrušovankské myslivny...tak pozor...ale když jim ukážeš tvé bolístko na patě,tak tě určo nebudou chtít...jinak doufám,že přivezem 3.body..proti Rakšicím bylo vidět,že stačí chvilka na otočení skore..zatim zdarec

Datum 02.06.2009
Vložil Fans..
Titulek fotbáleek

Jménem celého týmu Lopatovkých fans bychom Vás, naše borce, chtěli pochválit za odvedený výkon na fotbale. Sice 1. polovina zápasu byla výrazně lepší a živější, druhá byla po sléze více dramatická.:D Chtěli bychom všechny pochválit hlavně skórující a také samozřejmě golmika, který nás jako vždy podržel a ukázal nám několik pozoruhodných zákroků. V hloubi našeho fandovského srdce doufáme, že se vydaří fotbal v Hrušovanech, na který se již teď psychicky chystáme.:D Hodně štěstí!!

Datum 01.06.2009
Vložil Drulák
Titulek ???

Podle toho co tady píšeš a minule psal Lájoš, potřebuje týmového psychologa!

Datum 02.06.2009
Vložil Jirka
Titulek Re: ???

mě by se někdy fakt hodil...

Datum 01.06.2009
Vložil Paša
Titulek Dodatek

Doufám,že nám BEVA nestáhne opět Kačera na víkend do práce.:-(((

Datum 01.06.2009
Vložil Paša
Titulek Něco k zápasu

Zdravím mančaft!!!
Pokusím se jako kapitán vyjádřit k zápasu co jsme proti Rakšicím předvedli.Co se týče první půlky byl to docela dobrý výkon a podařilo se nám zásluhou Johna vstřelit branku,vypracovali jsme si i pár dobrých šancí a myslím si že jsme byli lepší jak spoupeř.Nicméně nástup do druhé půle byl hodně špatný.Po deseti minutách nastal výpadek,jako když vypne proud a začali jsme předvádět hru hodnou tak záhomenkové ligy.Střed zálohy přestal kombinovat,kraje místo vracení útočily a o zbytečných kličkách místo rychlých nahrávek ani nemluvím.Připadne mi,že se dostaneme do fáze strachu o výsledek a místo bojovnosti se stáhneme a přestaneme hrát.Soupeř nás začal přehrávat a po vyrovnání nám zasadil ránu,krátce následujícím druhým gólem.Ten nás paradoxně herně zvedl a začali jsme hrát trochu ofenzivněji,což vedlo k vyrovnání.Dokonce mohlo být vymalováno po standartní situaci,kde jsme po závaru před šestnáctkou nastřelili břevno,nutno ale dodat,že soupeř měl v druhé půlce dost šancí a musíme poděkovat Michalovi,že nás podržel.Nezbývá než to hodit za hlavu a vyhecovat se na derby,které nás čeká v Hrušovanech.Věřte,že to bude hodně těžké.
PS: Chvála fanouškům za opět skvělý výkon a zároveň omluva za ten náš.

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jiří Masař

 Obránce

 

Přezdívka: Ďábel

Datum narození: 03.01.1981

Číslo dresu: 3

Výška: 185 cm

Váha: 67 kg

Noha: Pravák

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.

 

 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode