Litobratřice - Božice A 2:0 (0:0)

Branky: 78. Laczko, 88. Surovec V.

Karty: žlutá: Kubíček, Chromý

Nedělní souboj s Božicemi sliboval překrásnou fotbalovou podívanou. Počasí se vydařilo a tak zápasu s prvním celkem tabulky nic nebránilo. Terén byl sice tvrdý a balony trošku odskakovaly, ale hráči se s tímto problémem dobře vypořádali. Dvanáctým, třináctým, čtrnáctým a … hráčem na hřišti byli vynikající fanoušci. George si na zápas přinesl buben a spolu s ostatními fanoušky vytvořili opravdový kotel. Občas se zdálo, že svým bubnem udává i takt našim borcům na hřišti.
Oba týmy věděli, co je ve hře, proto zápas začínal vlažněji. Tempo se začalo zvyšovat až s ubývajícími minutami. Jedna ze šancí byla na straně soupeře, když hostující hráč střílel v domácí šestnáctce, ale Hrubý jeho střelu vyrazil. V prvním poločase neměly týmy nějakou vážnější šanci. Do druhého poločasu nastoupily mužstva ve stejném složení. Začátek druhé poloviny probíhal přibližně ve stejném tempu jako poločas první. V bráně dodával týmu klid Hrubý, který si s přehledem pohlídal všechny balony. Kačena Express jezdil jako obvykle přesně, možná i proto utržil ránu od soupeře. Bohužel nebyl z našeho týmu sám, komu tekla krev. Naši hráči se nad toto povznesli a raději ukázali fotbalový kousek namísto boxerského, a to když v 78. minutě po závaru před brankou Laczko vstřelil první branku zápasu. Jak se později ukázalo i vítěznou. Na hřišti vypuklo opravdové šílenství. Radující se hráči na sobě leželi v bráně, fanoušci šíleli za lajnou, božičtí smutnili. To nebylo ovšem vše. Čobik dostával křeče, proto na jeho místo přišel Novosad. Kuba se hned zapojil do hry a po faulu na něj, si k zahrání přímého kopu za hranicí šestnáctky postavil míč kapitán. Povzbuzován fanoušky se snad ani nemohl mýlit. A nemýlil! 2:0. Svou zatočenou střelou doprostřed brány překvapil hostujícího brankáře a mohl si tak u rohového praporku prožít pár minut slávy. Za rozhodnutého stavu 2:0, přišla ta pravá chvíle pro Messiho. Povzbuzován fanoušky se ujal místa v útoku. Svoje skalní příznivce nezklamal, když se řítil po levé straně s míčem přelepeným k nohám na soupeřovu polovinu, kde byl bohužel odzbrojen, tudíž jeho akce brankou neskončila, a tak zápas po kompaktním výkonu celého týmu skončil 2:0. Pro někoho možná po překvapivém, ale zaslouženém vítězství, si hráči mohli při děkovačce ještě naposled vychutnat skvělé fanoušky.

Děkovačka

Fotogalerie: Litobratřice - Božice A

Diskusní téma: Litobratřice - Božice A

Datum 06.05.2009
Vložil fandové
Titulek otázka

chtěly bychom se zeptat,jestli se Pavel hušek vrátil zpět k týmu a nebo jestli jen zaskakoval,když se v neděli oběvil na hřišti.

Vložil 15
Titulek Re: otázka

ne, to byl jen vyjimečně střízlivej................:-))))))

Datum 07.05.2009
Vložil ...
Titulek Re: Re: otázka

jsme rádi

Vložil ...

škoda,třeba by byl někdy platný,kdyby měl zpět fyzickou kondici.na 20 minut by tam byl platný,byvaval rychlý.ale jeho rozhodnutí asi že?

Vložil fanda

ja myslím,že by byl určitě jako střidajicí hráč platný,pokud by měl fyzickou kondyni jak mýval,tak na 20 minut tam byl vždy dobrý.uměl dobíhat baloný a to naši utočníci až moc nedělají.myslím,že by jeho návrat byl dobrý

Datum 04.05.2009
Vložil George
Titulek Božice

Kluci byl to perfektní zápas,pro nás za lajnou hrozný nervy,ale božický skalp máme. Fandilo se nám skvěle,i přez puchýř na dlani(od paličky)se nedalo přestat! Celý tým opravdu super!!!

Vložil Jirka
Titulek super fanoušci

chtěl bych moc poděkovat fanouškům za skvělou podporu, opět se potvrdilo, že máme nejlepší fanoušky...

Titulek Re: hvezda zapasu

Ty anonymy jsou docela trapný. Ono se dobře kritizuje - z lavičky fanoušků nebo ze střídačky pak úplně nejlépe, ale když si za tím neumíš stát jako pořádněj chlap ( i v případě opačného pohlaví), tak Čobimu řekni na férovku, co si o něm myslíš. To, že není hvězda zápasu si určitě uvědomuje i bez anonymu.