Diskusní téma: Litobratřice-Horní Kounice

Datum 11.05.2011
Vložil Pavel H.
Titulek Re: Re: co k tomu dodat

takovy citáty a psaní nemá ani smysl komentovat..není jednoduché hrávat celou sezonu venku,není jednoduche aby se kluci schazeli v sobotu,kdy jich spousta chodi do prace..myslím,že kluci mají snahu udržet 3.třídu a taky snahu změnit sportovní dění v Litobratřících,ať už to začína uspořádáním zabáv,děckých dnů a mnohem dalšího..není jednoduché se tam jen tak postavit a střílet gooly,ale co je jednoduché co si snad nemyslím pouze já,že když už chci fotbal a naše mužstvo kritizovat,tak pod svým jménem a přijmením.potom budete u mě borci,že se nestydíte za svůj názor a ne pokakanci..můj názor je třeba že poslední dobou se to kazí,je to tím,že se netrenuje,není fyzička a spoustu dalších věcí,které do budoucna určitě mužstvo změní až opět bude mít k dispozici své hřiště..sportu zdar a naučte se už stát za svýma názorama a ne se furt zkovávat jak malý děcka za přezdívky a podobně....

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jaroslav Zicha

Trenér

Přezdívka: Ježek

Datum narození: 30.08.1957

Výška: 176 cm

Váha: 87 kg

Zajímavost: Ježek dovedl Lopatov jako první trenér do III. třídy. Na počest si musel oholit svůj knír, který si pěstoval od vojny!!!

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode