Diskusní téma: Loděnice - Litobratřice

Datum 23.08.2010
Vložil Paša
Titulek Stručný komentář

Již před zápasem jsme si byli vědomi, že to nebude snadné,páč chyběli Beváci,kteří měli betonový víkend,Kuba s poraněným kotníkem a moje maličkost se zlomeným palcem na noze. Takže k naší smůle jsme byli zralý akorát na 5+1. Tréňa to ale poskládal, že nás nastoupilo jedenáct, kde si zahrál i Žufan a Francesco, což bylo naposledy v roce 2005. Každý zřejmě čekal, že si odvezeme opět bár banánů v koši jako minulý zápas. Po nástupu do hry se kupodivu nestrhla lavina střel na naší bránu a hra byla vyrovnaná, takže se šlo o půlce za stavu 0:0. Jako Fans jsme začali doufat i v nějaké ty body, JENŽE ... první gól - odražená střela od Michala, kde si útočník Loděnic přiběhl v pohodě dorazit a ke druhému gólu se radši ani nevyjadřovat dlouze, protože pokud máme v soutěži již tak nahraný, že nemusíme třem hráčům Loděnic mávat třímetrový ofsajd, tak to pardon, ale to má člověk potom sto chutí se na vše ... !!!
Co se týče kluků, díky za výkon vzhledem k situaci,která nastala a pochvala Michalovi,který opět chytl pár samostatných nájezdu.
PS - doufám, že při pohledu na tabulku začneme už pořádně zabírat !!!

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jaroslav Zicha

Trenér

 

 

 

Přezdívka: Ježek

Datum narození: 30.08.1957

Výška: 176 cm

Váha: 87 kg

Zajímavost: Ježek dovedl Lopatov jako první trenér do III. třídy. Na počest si musel oholit svůj knír, který si pěstoval od vojny!!!

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode