Litobratřice - Višňové

3:2

střelci: Děda Záděruj, Kadlec, Kozel

Na domácí sobotní utkání před tradiční zábavou k nám dorazili kluci z Višňové a než vůbec zápas začal, tak nám  po deseti minutách zakřičeli, vstávat, jenže to už na světelné tabuli svítilo 2:0 pro hosty. Tréňa radši odešel opravit podlahu do kultecu po vzoru Pepíka Hnátka, bo by jinak dostal infarkt. Poté co jsme se probudili se hra vyrovnala a začalo se bojovat. Ještě před koncem první půle se zavelelo k obratu - nebudu komentovat kým, ale když tak hezky prosíte. Ano byl to nestor Děda, který opět svým klasickým přímákem nedal golmannovi šanci. Na druhou půli jsme se v kabině opět zdrbali a začalo se  hrát zase z naší strany. Druhou branku opět z přímáku vstřelil Kadlec alias Petr Čech, Killer, Neymar, růžová tkanička a já nevím jaké ještě krycí pseudonymy používá - stál za to. Vydrželi jsme bojovné tempo a asi po čtyřech tutovkách se v závěru trefil napopáté i Kozel po úniku Kadleca, který se postupně chtyá a patřil k oporám.

PS - neboj Milošovi jsem o tom v neděli řekl.