Hostěradice A - Litobratřice

5:3

střelci: Kadlec 2x, Kapr

Bohužel nemohu sdělit přesný průběh utkání, neboť jsem měl zápas přípravky v Tasandě. Dorazil jsem až na druhou půli a o to víc bylo mé překvapení, když po první půlce svítil stav 3:2 pro nás. Z doslechu to mohlo být po první půli více, ale údajně hořela koncovka. V druhé půlce soupeř vyrovnal po sporné ofsajdové situaci, kde jsme přestali hrát a hráč domácích pohodlně skóroval. Čtvrtý gól padl z rohu a pátý po centru krajního záložníka, který to lupl přímo na útočníkovu kopačku, který žel nebyl pokryt a plackou pohodlně skóroval. Přestalo se hrát a soupeř mohl skórovat i vícekrát. Je pravdou, že sudí si druhou půlku zašpásoval a nepískl jasnou penaltu, která pro nás znamenala akorát žlutou kartu pro Dědu, místo jejího provedení.

Diskusní téma: Hostěradice A - Litobratřice