Litobratřice - Vedrovice A

4:1

střelci: Bárt, Paša, Kapr, vlastenec

Na nedělu nás čekali Vedrovice, kde nám Picin naservíroval čerstvě posekaný pažit. Jelikož nachystal poprvé trávník na úrovni ligového mače, tak tomu odpovídá i výsledek. Jen tak dál Picinku :-). Tak a teď vlastně jak to bylo. S klukama z Vedrovic se nám tradičně daří, ale je to vždy o tom, kdo to tam první otevře a bojuje do konce. Prvních dvacet minut bylo opět přelívání z jedné strany na druhou a čekalo se, kdo první vsítí balón tam, kde ho vidí každý fanoušek nejraději. Nutno podotknout, že soupeř nás pouštěl doslova do dálnic a bylo hodně času na kombinaci. To byla doslova a do písmene voda na mlýn Dědy Záděry, který měl opět hodinu výuky, ale k tomu se dostaneme. První fíkus, po několika šancích, vstřelil Bárt  a s klidem můžeme říct, že tak jak to trefil levaňou, jsme měli otevřený huby ještě deset minut a tréňa myslel, že spí a docela zkameněl, stejně jako my ostatní. Po takovém góle jsme nahodili agregát a začal úřadovat zmiňovaný Děda. Vyslal geniální kolmici na Pašu, kterému to stihl, ještě Kapr protáhnout vlakovým tunelem a ten to poslal k tyči na 2:0. Třetí gól padl po chvilkovém zkratu hostujícího hráče, který si na sekundu myslel, že hrajeme lakros a Kapr nedal gólošovi z penalty šanci. Čtvrtý gól padl po střelo-centru Kozla na zadní tyč kebulou, kdy hostující hráč férově přiznal - "buď si ho dám sám nebo ho máš jistýho ty". Za klidného výsledku jsme dohráli dobrý zápas do konce a jediné co proběhlo, bylo zmírnění výsledku gólem hostí, který bohužel nemůžu popsat, bo vedení Chelsea vydalo na tento gól a jeho popis přísné embargo!

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.