Hrádek - Litobratřice

5:1

Machů Josef

Tento zápas se dá popsat jedním slovem - katastrofa, ale ať dodržím aspoň odstavec, tak se pověnuji i tomuto zápasu, kdy emoce už značně ustaly.

Nutno podotknout, že sestava byla značně prořídlá, ale ve finále musíme uznat, že byla chyba spíše v nás, protože jsme nezvládali základní příručku fotbalu a slova jako narážečka, náběh, chtít hrát ,bojovnost zůstala nepřečtena!!! Začátek zápasu jsme nastarovali Hrádek už ve třetí minutě, kdy padla chyba a bylo vymalováno na 1:0. Vůbec nás to nezvedlo a druhý gól padl hned vzápětí. Podařilo se snížit na 2:1 Pepíkem Machů, ale chvíli na to Paša zahrál rukou a byla pecka na 3:1. Pak jediné co se předvádělo na hřišti, tak byly hádky, stres a absolutní nechuť hrát! Ještě před odchodem do šatny bylo upraveno skóre na 4:1, aby se nám lépe hovořilo co v druhé půli. V druhé půlce se proházela sestava, přestalo se kecat a začlo se světe div se i hrát. Rozhodčí nám nefoukl pecku, bohužel neviděl a poté bylo i pár šancí. Ke konci bancek na 5:1, trošku zbytečný, kdy Majkl dobře hupl a ze zbytečné dorážky nepokrytého útočníka, to tam doklepl. Doufám, že si z tohoto zápasu vezmeme ponaučení !!!

PS - můj názor je ten, že kdo nechce hrát a chodí na fotbal jen z důvodu setrvačnosti a oblíkání dresu, tak by se měl na to vykváknout. To je ale jen názor a nikomu ho nenutím.

Diskusní téma: Hrádek - Litobratřice