Olbramovice - Litobratřice 1:2(1:1)

13.min. Surovec Mir.
90.min. Kubíček

Žk.: Kubíček

Sestava:
Hrubý
Chromý - Surovec Vl. - Hušek Dom. - Mondek
Laczko - Masař - Surovec Vá. - Surovec Mir.
Kubíček - Matušinec

Střídání:Matušinec - Kaštánek
Mondek - Hušek Roman

Hned po příjezdu nás domácí funkcionáři zklamali tím, že se nehraje na trávě, ale na škváře. Zklamání pokračovalo dál. Domácí měli pouze 2 balóny, k tomu ještě nevalné kvality a ze začátku si neměli kam sednout střídající hráči, natož fanoušci. Ale pojďme hrát radši fotbal. Tentokrát jsme začínali s větrem v zádech a kluci opět předvedli, že úvod zápasu nám začíná sedět a hned ve 13.min. jsme se ujali vedení po rohovém kopu. Kluci si vypracovali ještě několik šancí, ale bez gólového efektu. Zhruba v půlce poločasu jakoby na nás přišla nějaká krize, či co. Přestalo se běhat, vázla kombinace a zbytečně se tím přicházelo o míče a tím ubývaly i síly. Domácí jsme téměř celej poločas k ničemu nepustili a místo toho, aby se dal uklidňující gól, tak jsme v poslední minutě, po špatné domluvě našich obránců s gólmanem, inkasovali. Ve druhé půli jsem očekával od domácích větší tlak a nasazení, už proto že hráli po větru. Ale opak byl pravdou. Kluci většinou hráli kombinačně, balóny se rozdávaly jak nalevo, tak napravo a po centrech a rohových kopech se jen čekalo, kdy to tam padne. Domácí měli jen pár náznaků k útokům a brejkům, ale ty končily na kopačkách našich obránců a rukavicích našeho gólmana. Naši ne a ne vstřelit branku, a když už se nastavovalo a vypadalo, že zápas skončí smírně, tak to tam padlo :D. Tím jsme se vyrovnali s domácím týmem, který nám u nich loni vzal v poslední minutě 3 body. Určitě zasloužená výhra, ať už srovnám výkon mužstev nebo šance. Příští zápas hrajeme OPĚT doma v nedělu 11.4 v 15:30 proti Trstěnicím. GL Lájoš

Diskusní téma: Olbramovice - Litobratřice

Datum 04.04.2010
Vložil Drulák
Titulek WoW

Chlapi, pěknej zápas! Makali jste až do konce a ty 3 body jste si zasloužili!!!

V klubu od: 1997

Zajímavost: Historicky první vítěz ankety "SOKOL" hráč zápasu. Páteř našeho týmu. Neúnavný dříč, který v zápase odevzdává vše a motivuje tím i ostaní hráče v týmu. Každý zápas odvádí mnoho černé práce. Zahrává přímé kopy a v neposlední řadě také střílí branky.