Jezeřany - Litobratřice 4:2 (3:1)

25.min. Surovec Vladmír
63.min. Surovec Miroslav

Chromý - Surovec René - Surovec Vl. - Mondek

Hušek Dom. - Surovec Vác. - Kubíček - Hušek Dav.

Surovec Mr. - Kaštánek

Střídání:

Kaštánek - Laczko
Surovec René - Kubát

Zase špatnej začátek. 2.-3. min. a už sme prohrávali. Jako by se ten scénář opakoval furt dokola. Ne, že by to byla nějaká extra chyba. Borec to z poza vápna bombou trefil k tyčce, ale prakticky nikým neatakován. Poté soupeř zvýšil z rohu na 2:0 a určitě si někteří vzpomněli na loňskej debakl 8:0. Jenže kluci to vůbec nezabalili, ba spíš naopak začali soupeře přehrávat. Z rohu se snížilo na 2:1 a o pár minut později by bylo z nepřímého kopu vyrovnáno, nebýt domácího pomezního, kterej opět exceloval a mával jak na 1.Máje. Určitě si většina vzpomene na domácí zápas s Jezeřanama, kdy se to kvůli tomuto "nádražákovi" málem semlelo. Škoda, protože se zápas mohl vyvíjet úplně jinak. Podle mě by si takovéto situace měl pohlídat rozhodčí ( někteří to tak dělají) a ne stát pomalu na půlce a odpískat každou blbost, kterou ten "hodně špatnej pomezní" mávne. Domácí hráli dost nečistě, naši to těžce nesli a začalo to mezi nima dost jiskřit. Pár minut před poločasem sme dostaly třetí gól, kterej by ten "prvomájovec" na druhé straně dávno odmával. Kluky to ale nesebralo a do druhé půle vyběhli na trávník s tím, že na Jezeřany máme a můžeme uhrát dobrej výsledek. Díky chybě domácího brankáře, důslednosti a taky troše štěstí se podařilo snížit na 3:2 a k touženému vyrovnání už chyběla jen 1 branka. Samozřejmě sme hru víc otevřely, jenže všechny domácí útoky a brejky končily na rukavicích našeho gólmana. Ke konci sme obdržely čtvrtej gól z rohu a bylo po nadějích.Musím dodat, že i když dostal 4 branky, které nemůžou jít na jeho vrub, ještě minimálně dalších 10 chytl, plus zneškodněná druhá pencka v řadě a několik fakt pěkných zákroků. Rozhodčí konec zápasu dost nezvládal. Domácím toho moc nepískal, nám sázel žluté a pomalu by vykázal ze hřiště naši zdravotnici. Nechci se ho nějak dotýkat, nebo urážet, natož pochybovat o jeho IQ, ale už poznámka na neuznanej gól " on to mávl, já to pískl", nebo "pane sudí, to byl faul", odpoví, "tak běž hrát šachy" a v neposlední řadě na fanynku, která utíká ošetřit našemu hráči tržnou ránu na obočí, do kterého ho předtím kopl domácí hráč a nedostal ani žlutou, protože už 1 měl, " jste zdravotnice ??!!!!" , bohužel pochybovat musím. Nechtěl bych vidět, co by se stalo, kdyby řekla "NE". Z mého pohledu kluci zahráli dobrej zápas a nemají se za co stydět. Remíza by tomu zápasu slušela víc. Příští týden hrajeme doma v nedělu v 15:30 proti Hrušovanům B. GL Lájoš

Diskusní téma: Jezeřany - Litobratřice