Litobratřice - Trstěnice 4:0

Branky: 7.Mašař, 65. Surovec L., 75 Kaštánek, 81. Surovec V.

Diváci: 25 ks

První jarní zápas neprovázelo přiznivé počasí a to se odrazilo na divácké kulise. Avšak výsledek je vynikajíci. Lepší start jsme si nemohli přát!

Sestava

Diskuzní forum k zápasu Litobratřice - Trstěnice

Datum 30.03.2009
Vložil Lájoš
Titulek smajlíci

Bylo by možné sem přidat smajlíky? Přece jen to dodá tomu psaní více citu a emocí. :D

Vložil Jirka
Titulek fanoušci

fanoušci jsou super, doufám že i v neděli v Břežanech nás přijedou povzbudit, hlavně fanynky v těch nových tričkách a sukních...

Vložil Drulák
Titulek Re: fanoušci

Vím, že by to bylo lepší, ale vkládat sem bohužel nejdou! Možná je zkus kopírovat z jiných stránek a pak vkládat sem, ale nic nezaručuju!**11

S tebou bude radost spolupracovat:-D! Měl jsem v plánu toho tam dávat víc, ale musí mi k tomu někdo dát podklady, když tam nejsu a asi už ani často nebudu:-( Byla to první zápasová reportáž, takže se budem postupně zlepšovat! Navíc moře času zabrala grafika tý sestavy (podle ohlasů měla celkem úspěch) a já v tomhle období moc času nemám... Pokud máš ještě nějaký info k zápasu, můžu to klidně doplnit!

Titulek minuty

Na to, jaké bylo počasí, byl fotbal kvalitní. Nevím kde vzal Paša ty minuty gólů. Tady píšu opravu:2.min. Ďábel, 70.min. Bárt, 73.min.Karotka, 75.min Paša. Rád bych tam připsal 85.min. Messi, ale ten starej pomezní mu mávl ofsajd a blázen rozhodčí to pískl. Pro nezasvěcené: OFSAJD TO NEBYL. Paši, jestli budeš příště chtít ty min., tak mi po zápasu řekni nebo zavolej. Já ti je dám (jestli ovšem nějaké budou).

Titulek Re: minuty

Ladi ty minuty mi nadiktoval Jirka K.Na to že byl na hřišti a hrál tak se celkem trefil! Diktoval mi aj tu sestavu. Pokud bys to mohl všechno psát a pak mi dát věděl, bylo by to super.

Titulek Re: Re: minuty

Není problém. Já to zapisuju a výtisky dávám do hospody a na nástěnku. Dej mi na sebe kontakt a po zápase ti to pošlu. Ještě tam můžeš připsat Žk: Gólmik a poločas 1:0. :D

Vložil Paša

Věčná škoda toho Messiho,přál jsem mu to jak nikdo,ale nevím pak jestli by pan Kubíček zvládl,že bych měl gól a asistenci :-))). Messi ta střela byla mazácká!!!

A jak zvládá Kapitán, že Messi má větší popularitu než on?

Datum 31.03.2009
Titulek Re: Re: Re: minuty

kapitáne nezapomeň každý zápas je jiný, Messiho gol byl krásný a regulérní, škoda že pomezní zvedl praporek, už ani nevím kdo mu nahrával:-)))

Vložil Paša
Titulek Re: Re: Re: Re: minuty

Jiři sorry už v tom mám taky hokej.Nahrávka na gol z rohu a pak ten Messi,že by tam byla ještě nějaká,už se mi to plete:-))).

V klubu od: 2001

Zajímavost: Náš univerzál nastupující jak v obraně, tak i v útoku. Zdobí ho nebezpečná střelba z dálky, avšak Jirkovou největší zbraní jsou jeho nohy, které se jsou snad všude a neznají hranici, kam by nedosáhly.