Litobratřice - Božice A 2:0 (0:0)

Branky: 78. Laczko, 88. Surovec V.

Karty: žlutá: Kubíček, Chromý

Nedělní souboj s Božicemi sliboval překrásnou fotbalovou podívanou. Počasí se vydařilo a tak zápasu s prvním celkem tabulky nic nebránilo. Terén byl sice tvrdý a balony trošku odskakovaly, ale hráči se s tímto problémem dobře vypořádali. Dvanáctým, třináctým, čtrnáctým a … hráčem na hřišti byli vynikající fanoušci. George si na zápas přinesl buben a spolu s ostatními fanoušky vytvořili opravdový kotel. Občas se zdálo, že svým bubnem udává i takt našim borcům na hřišti.
Oba týmy věděli, co je ve hře, proto zápas začínal vlažněji. Tempo se začalo zvyšovat až s ubývajícími minutami. Jedna ze šancí byla na straně soupeře, když hostující hráč střílel v domácí šestnáctce, ale Hrubý jeho střelu vyrazil. V prvním poločase neměly týmy nějakou vážnější šanci. Do druhého poločasu nastoupily mužstva ve stejném složení. Začátek druhé poloviny probíhal přibližně ve stejném tempu jako poločas první. V bráně dodával týmu klid Hrubý, který si s přehledem pohlídal všechny balony. Kačena Express jezdil jako obvykle přesně, možná i proto utržil ránu od soupeře. Bohužel nebyl z našeho týmu sám, komu tekla krev. Naši hráči se nad toto povznesli a raději ukázali fotbalový kousek namísto boxerského, a to když v 78. minutě po závaru před brankou Laczko vstřelil první branku zápasu. Jak se později ukázalo i vítěznou. Na hřišti vypuklo opravdové šílenství. Radující se hráči na sobě leželi v bráně, fanoušci šíleli za lajnou, božičtí smutnili. To nebylo ovšem vše. Čobik dostával křeče, proto na jeho místo přišel Novosad. Kuba se hned zapojil do hry a po faulu na něj, si k zahrání přímého kopu za hranicí šestnáctky postavil míč kapitán. Povzbuzován fanoušky se snad ani nemohl mýlit. A nemýlil! 2:0. Svou zatočenou střelou doprostřed brány překvapil hostujícího brankáře a mohl si tak u rohového praporku prožít pár minut slávy. Za rozhodnutého stavu 2:0, přišla ta pravá chvíle pro Messiho. Povzbuzován fanoušky se ujal místa v útoku. Svoje skalní příznivce nezklamal, když se řítil po levé straně s míčem přelepeným k nohám na soupeřovu polovinu, kde byl bohužel odzbrojen, tudíž jeho akce brankou neskončila, a tak zápas po kompaktním výkonu celého týmu skončil 2:0. Pro někoho možná po překvapivém, ale zaslouženém vítězství, si hráči mohli při děkovačce ještě naposled vychutnat skvělé fanoušky.

Titulek Re: hvezda zapasu

tak to abych ti nosil pivko každý zápas.

Datum 07.05.2009
Vložil dva goly na zapas

s tím bych se nějak vyrovnal horší bude až nastoupim!!!!!! to pak nevim jak bych to vyřešil