Hrubý

Hušek R. -  Surovec Vl.-  Hušek D. - Surovec M.

Laczko - Surovec Va. - Masař - Mondek

Kubíček - Kaštánek

Dnes skončila šňůra 12 neprohraných utákání v řadě, která začala 19.10. 2008 na domácím hřišti v zápase s Horními Kouncemi a se stejným soupeřem v dnešním slunečním dopoledni skončila. Tahle ztráta tří bodů nás může mrzet ...

Diskusní téma: Horní Kounice - Litobratřice

Datum 25.05.2009
Vložil Lájoš
Titulek rozdíly

Z mého hlediska kluci odehráli 2 rozdílné poločasy. I když. Jak v čem. 1.pol. sme nehrály špatně. Dobrých 20.min. sme je tlačily a do žádných větších šancí je nepustily. Bohužel sme během té doby nedaly branku. I když. Myslím, že šance tam byly a jednu z nich proměnit, tak asi bez bodu z tama neodjíždíme. Bohuž sme pak dostaly gól a na klukách bylo vidět, že je to trošku vzalo. A ještě k tomu padl druhej gól v poslední min. 1.pol. do šatny. To byl asi rozhodující okamžik. I když. Já vím, že i když, kdyby atd. sem napatří. Ale. Rozdíl mezi 1. a 2. poločasem ? Začaly hrát víc křídla? ANO. A začalo se víc z křídel centrovat? ANO. A více střel? Zase ANO. Určitě i změna sestavy. A Kounice už nehráli tak jak 1.pol. Protože sme je k jejich hře nepustily. Musím uznat, že jejich gólman chytal dost dobře. Tím samozřejmě neříkám, že Michal ne. Naopak. Zase předvedl pár excelentních zákroků a několik vyložených tutovek chytil. Hlavně v 1.pol. Na závěr bych ještě řekl, že výsledek 3:1 neodpovídá naší předvedené hře a určitě by víc slušela remíza. Teď se připravme na Rakšice v souboji o 5.místo. Když budem hrát jak druhou půlku, tak nemůžem prohrát. GL

Vložil Drulák
Titulek Dobrý!

Hej ty bys mohl dělat komentátora na EUROSPORTU:-D

Datum 27.05.2009
Titulek Re: Dobrý!

Druli, není žádné tajemství, že ty už tam komentátora děláš. Když tak se za mě přimluv. :D

Vložil Pavel
Titulek škoda

škoda no,mohli sme vyrovnat,ale už to bylo buď a nebo....lištičce taky trvalo celou první pulku než rozhejbal ty jeho odřené paty,ale v druhé už to bylo lepší...tak snad si je během týdne vyléčí a v neděli vydřeme důležité 3.body pro náš tým..