Diskusní téma: Vlasatice - Litobratřice

Datum 31.05.2014
Vložil Plachta
Titulek Rozloučení

Děkuji mateřskému klubu za roční pusebeni, nebýt Dábla tak se to v životě nestalo, sezona pro mě byla taková jako byla, šel jsem do něčeho nového na výpomoc ale Mýšákoví konkurovat nemohu, dal jsem ze sebe maximum a jestli jsem byl přínosem nebo sklamaním musí posoudít jiný ale děkuji za šanci, rozlučka je pro mě smutná že končím v zákazu na 5 utkáni ale nervy jsou jen jedný a věřím že být kapítán Dábel tak se loučím jako hrající hráč, dal se v tom nepitvám a neurážím se jak malej kluk, doufám že se v jarní přestávce změní vše co se v Lopatově týče fotbalové stánky jínak to asi dlouho fungovat nebude, nejhorší na tom je že se všichní baví jen za zády a nikdo nejde s pravdou ven že je potřeba udělat změnu ve vedení, pro mě je tady ta kapitola uzavřena a jsem rád že nám funguje aspon mládež, Pašo, dík za vše ale sám nezmužeš nic tak neber veškeré ohledý na sebe a nech si pomoct od jiných a netahej vše sám ikdyž je to s přístupem špatný tak jsou věci který se daji řešít, hlavně udržte trojku a je vyhráno, nezbývá mě nic víc než už jen držet palce. Plachta

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jaroslav Zicha

Trenér

 

 

 

Přezdívka: Ježek

Datum narození: 30.08.1957

Výška: 176 cm

Váha: 87 kg

Zajímavost: Ježek dovedl Lopatov jako první trenér do III. třídy. Na počest si musel oholit svůj knír, který si pěstoval od vojny!!!

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode